Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az igaz, hogy a testépítés...

Az igaz, hogy a testépítés aggressziót okoz?

Figyelt kérdés
Akiket ismerek, gyúrósok, mind agresszív, forrófejű és nagyon hamar elveszti a vérmérsékletét. Mitől lehet ez? Vagy csak egy olyan réteget ismerek, akiknál ez pont jelentkezett? Tudtommal naturálok. Sokszor ezt már magamon is tapasztaltam.
2017. márc. 2. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan testépítő vagyok, aki gyerek rendezvényeket szervez, angol mesekönyveket írok és rajzfilmekben animálok... az agresszió teljes egéssze ismeretlen a szakmámban... tehát igen, csak te ismersz egy rossz réteget... és mivel madarat tolláról, embert barátjáról... nem csoda, ha te is kezdesz agresszív lenni...

28/f

2017. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Úgytudom maga a súlyzós gyakorlatok serkentik a tesztoszterontermelést. Magyarul a magasabb tesztoszteronszint okozhat némi agressziót egyeseknél.
2017. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bizony az izomépítés egyenlő a magasabb férfihormonszinttel, azaz megvéded a területed és érvényesíted az akaratod. ha pedig szteroiddal vagy külön hormonokkal építesz, (ami egy bizonyos izomtömeg felett már kötelező, natúrban sosem leszel schwarzenegger) az még külön rátész pár lapáttal.
2017. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fokozza azoknál akik alapból agressziv természetűek, de aki normális az normális marad :)
2017. márc. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Épp ezért kell fejben is fegyelmezettnek lenni, nem csak a gyakorlatok végzése közben.
2017. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Még érdemes megnézni a teremben is az embereket, májd hátra esnek, olyan nagyképűek, tisztába vannak azzal, hogy ők jobbak, erősebbek egy átlag embernél, általában ők az agresszívebbek is. Nem egy ilyen ismerősöm van.
2017. márc. 2. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
És akkor mi van?
2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A cigánykokszosoknál biztosan. Normális embernél nem lesz ilyen. Max egy kicsit magabiztosabb lesz ami szerintem pozitív.
2017. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Magatol az edzestol nem leszel agressziv. A szteroid hasznalat okozhat agressziot. Mivel megemelkedik a tesztoszteron szint.

De ez igy egyenfuggo.

2017. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem b+ nem vagyok agresszív, fsznak támad mindenki ezzel b+
2017. márc. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!