Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit adott számotokra a testépí...

Mit adott számotokra a testépítés?

Figyelt kérdés

Az egészségen és a jó kinézeten kívül persze. :)

Ilyenekre gondolok mint férfiasság,önbecsülés,önbizalom,határozottság,az emberek másképp viszonyulnak hozzád (ha igen fejtsd ki hogy miben változott) stb.

23/F



2017. márc. 2. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

a ferfiassagon kivul mindent mert lany vagyok :D

pl pasiszerzés szempontjabol konnyebb dolgom van,ami jo dolog

meg hogy is mondjam nem mernek kezdegetni az emberek,nem piszkalodnak stb,volt mar verekedős ügyem szoval azota nem mernek pofazni

2017. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1, mi köze a verekedésnek a testépitéshez? omg


én alapból azért kezdtem 9-es koromban mert a tesiöltözőben pár srác már akkor is jól nézett ki, akármelyik csajt megkaphatták a suliból,ezért kezdtem énis de végülis egyáltalán nem ez lett a vége:) egyetlen tartós kapcsolatom van azóta is, és a hiúságnak és az irigységnek hála beleszerettem ebbe az életmódba, azt vigan elvagyok

régen a chips,kóla,energiaital, ma pedig az edzés a zöldségek és úgy az egészséges életmód:)

2017. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
pl erősebb lettem (vedekezes szempontjabol gondolom)
2017. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg kiadást
2017. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb ember vagyok tőle. Becsületesebb,kitartóbb,erősebb stb. Negatívumo (hogy azt is említsék) nagyképűbb lettem talán (ami alapból jellemző rám),sok pénz. Illetve a "normális" élet háttérbe szorul.
2017. márc. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hivatast😇
2017. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!