Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításhoz ti milyen...

Szálkásításhoz ti milyen étrendet követtek?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, viszont nekem is javasolhatnátok párat, mert most fogok belevágni a kondizás világába.

15F, 182 cm, 85 kg --(cél)-> 75 kg.

Edzéstervvel elméletben nem lesz probléma.

Tippek is jöhetnének, hogy mit mikor hogyan egyek, és hogy mit szabad/nem szabad.

Olyan étrend érdekelne, amiben van tojásrántotta, és húsleves.



2017. márc. 6. 15:33
 1/6 What to eat ***** válasza:
69%

Étrend:


2g/tskg szénhidrát

1.5g/tskg fehérje (Ha túl gyorsan fogynál felmehet 2grammra is. Heti 0.5 - 1 kg a normális, de szálkásítás elején lemehet akár 4-5kg egy héten, de általában ez nagyobb túlsúllyal rendelkező embereknek, releváns.)

1g/tskg zsír


CH(Szénhidrát:) Tk. kenyér - tészta, rizs és alfajai, quinoa, köles, hajdina, bulgur, kuszkusz, zabpehely, hüvelyesek ( ha bírja a gyomrod.)

Fehérje: Sovány húsok, csirke, pulyka, sovány marha, halak, tojás, túró, angol túró - natúr joghurt, fehérjepor.

Zsír: Lenmagolaj, Omega 3 kapszula, Avokádó, Kókuszzsír. telített zsír is hasznos megfelelő mennyiségben.

2017. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ciklikus ketogén.
2017. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendes ketogén.

Az elosztás totál egyéni, nekem szálkásításkor csak egy délutáni étkezés fér bele. Csak ez az életmód is roppant különböző ételeket ad, van, aki eszik tejterméket, van, aki nem, ugyanez a húsra és kb. mindenre. A makrók legyenek jók s vidd be, amit kell, lehetőleg rendes, tiszta ételekből. Nincs fixen előírva, mit egyél.

2017. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magas szénhidrát, főleg gyümölcs alapon, alacsony zsír.

1.5gramm*testtömeg körüli fehérje

4-5gramm*testtömeg szénhidrát

50vagy kevesebb gramm zsír


Mellé kreatin és minden edzés előtt fél -1 órával 5-10gramm beta-alanine..

+rengeteg testmozgás.

2017. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy tévhitben élek, de a szénhidrát tudtommal igen-csak hizlal. És én a genetikám miatt elég könnyen tudok magamra szedni pár plusz kilót.

A sok Ch tudtommal testtömegnövelésnél kell, nem szálkásításnál, de tényleg lehet hogy én vagyok hülye

2017. márc. 7. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg te vagy hülye... a kalória többlet hízlal.
2017. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!