Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Eleg ha ketszer lejarok egy...

Eleg ha ketszer lejarok egy heten konditerembe? Az egyik nap tricepsz bicepsz vall, a masikon hat mell.

Figyelt kérdés
15 eves vagyok ket honapja kezdtem el lejarni gyurni. Azert tudnek csak ketszer, mert egy heten ketszer van foci edzesem is, es tul sok lenne. Labra azert nem edzenek mert mar megvan a foci edzesen. Ha ugy csinalom hogy hetfo, pentek kondi, kedd, csutortok szombat foci, az ugy eleg vagy megterhelo lenne az en koromban? Elegge odafigyelek a kajara is neha eszek szar kajat, de szukseges kimerjem ilyen korban a kaloriat szenhidratot proteint stb.-t? Ha igen tudnatok ebben is tanacsot adni?

2017. márc. 7. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Fociedzésen nincs meg a láb...
2017. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fociedzes és a kondi 2 különböző dolog

Focin nem edzed úgy meg a labad

2017. márc. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Végezz heti két teljes testes edzést! Ha kedden, csütörtökön és szombaton van foci, az három, nem kettő.
2017. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig jusson eszedbe: Hiába vagy kib*szva, ha a lábad mihaszna...

Lábazz is, mert nagyon ciki az ha ropi lábad van, a kugyúrt felsőtest mellett... sokszor leszel nevetség tárgya.

2017. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

:)))))

2017. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szombaton mecsem van, es azt nem veszem edzesnek. Tudom hogy fontos a labazas, es szeretem is csinalni, csak most pont ugy nezek ki hogy van egy vastag izmos labam, es a felsotestemen nics izom:)) 70 kg vagyok 173 cm es alig van rajtam háj, es inkabb mesomorphnak szamitok. Szeretnem ha inkabb tanacsot adnatok az edzesben, kajaban, mert nem vagyok sikhulye a dologhoz.
2017. márc. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!