Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit nem ehetek, ha szeretném...

Mit nem ehetek, ha szeretném hogy kockás legyen a hasam?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami olyan projektet amivel nyárra sikerül kockahasat varázsolni magamnak.Tudom hogy megfelelő diéta kell hozzá,kitartás és jó torna gyakorlatok amiket nap mint nap csinálni kell.De nem tudom hogy milyen receptet ,,étlapot"állítsak össze magamnak ahhoz hogy kockahasam legyen.Milyen dolgokat szabadna ennem (konkrétan)?Nem tudom hogy ezen múlik e de a súlyom: 43kg és 16% testzsírom van.

2017. márc. 9. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem azon mulik hogy mit eszel hanem azon hogy mennyit.


Milyen magas vagy, fiu-lany, hany eves? Mert a 43 kiloddal nem tunsz valami nagydarabnak, hacsak nem 130 centi vagy.

2017. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
160cm vagyok és lány
2017. márc. 9. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

A 16%os testzsir gondolom iskolai meres volt.


a gond az hogy en nonek a kockas has teljesen termeszetellenes allapot, 15%-os tetzsir alatt kezd el latszani, es akkor mar bekavar a hormonalis folyamatokba, leall a menstruacio, stb.


Szerintem ne akarj tovabb fogyni, igy is eleg vekony lehetsz.

2017. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ha nincs kockás hasad ilyen adatokkal, akkor add fel. Az egészség sokkal fontosabb, mint a kockahas. Ha egy nőnek épp összejön az egészséges testzsírszint alján, jó, de ha nem, nem. Max. edzhetsz hasra, akkor egy picit nőnek a kockák s jobban látszhatnak, de ennyi.
2017. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádom a nőket, de sohasem fogom megérteni a fordított logikájukat. Attól, kérdező, hogy neked (mint lánynak) tetszik a kockahas, attól még korántsem igaz, hogy a pasiknak is tetszik egy lányon.
2017. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!