Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel?

Otthoni edzéssel?

Figyelt kérdés

14F, 180 cm, 84 kg.

Elhatároztam: Leszálkásodok.

Na most. Konditermet az ősök nem támogatják (anyagilag se..), ezért az itthoni edzésben gondolkozom.


Amilyen eszközök vannak itthon: AB Generator (Tudom, ez egy nagy kalap kaki, de átmozgatásra jó szerintem.), Expander 5 rugóval, 2×15 kg kézi súlyzó, és egy nagy 30 kg körüli kétkezes.


Ezekből egy jó edzéstervet összeállítani kéne, meg természetesen ezek mellé hasprés, lábemelés, híd, fekvőtámasz, aerob, húzódzkodás, meg 1-2 gyakorlat a fegyencedzésből is.


HA az edzésterv okés, és a kajára is odafigyelek, - viszont nem szigorú diétával, mert azt nem bírnám - akkor itthoni edzéssel, kitartással, és eltökéltséggel el lehet érni a 70-75 kg körüli megfelelően (és persze kockás:D) szálkás testet?

Ezekhez kérném a segítségetek, tippek, ötletek, minden jól jönne. :)



2017. márc. 12. 15:40
 1/5 Zedricht ***** válasza:

Kardió és kaja. Ha azok megvannak akkor nem lesz baj. Nem is kel olyan szigorú diéta, de cukrot, édességet, üditőt és gyorsételeket ne egyél/igyál.

A tobbi edzés nem igazán számít ilyenkor, eddz úgy ahogy eddig(ha edzettél).

2017. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 paper_chaser ***** válasza:

Google: Alapismeretek


Saját súllyal edz amit nem tudsz súllyal megoldani. Okosan válaszd meg a súlyokat, ismétlésszámokat.

2017. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha el se kezded.
2017. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom akkor te még sosem edzettél komolyabban igaz? 14 évesen konditerem nélkül /mert az ösök nem támogatják/ Akkor a te esetedben nem szálkásításról van szó!, hanem fogyásról. Ezesetben aerob edzésekre van szükséged megfelelő diétával.
2017. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, lényegében a fogyás=szálkásítás, csak a nők fogynak, edzés nélkül, a szálkásodás meg férfiaknál inkább, hogy ne veszíts el az izmodból semmit, vagy minimálisat, és csak a zsír menjen le.

Kezdőként viszont azt tudom, hogy szálkásodás+izomépítés is megy az első hónapokban.

Na már most, ha az AB Generatort(+kevés futás) használom melegítésnek, a kézi súlyzókat főbb edzésnek, utólag pedig az expandert, az úgy okés nem?

Vagy lehet bekéne osztanom a napokat. Gondolok itt: Láb, Váll, Hát, bicepsz, tricepsz napokra. Hasazás minden nap menne.

2017. márc. 13. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!