Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi előnyösebb a kockahas...

Mi előnyösebb a kockahas eléréséhez?

Figyelt kérdés

Üdv! Már régóta ki szeretném dolgozni a hasizmomat, csak, hogy enyhén látszódjon pár izom. Sokat böngésztem a neten és úgy döntöttem, hogy 1200kcal diétába kezdek, ezt be is tartom már 1 hónapja. Alkalmanként szoktam futni, viszont most intenzívebb aerob edzésekbe szeretnék belekezdeni , esetleg HIIT (ezt futáson belül szeretném megvalósítani). Viszont 150cm 44kg vagyok (18/L), nem hinném, hogy annyi zsírfelesleg lenne rajtam. Reggel éhgyomorra elég szép az alakom, viszont napközben ha pl farmerban lehajolok, némi felesleget mégis érzek a hasamon (télen eléggé faltam azt belátom :D). Szóval azok tanácsát kérem, akik tudnak segíteni a következő lépésben. Izomzatot nem tudok ilyen étrenddel építeni, viszont tömegnöveléssel a felesleg újra feljön rám (lehet ezt is rosszul értelmeztem ezért kérek segítséget). Szóval, ha valaki hajlandó lenne tanácsot adni az legyen szives írjon, képet tudok küldeni facebookon vagy instagramon, ezért priviben jó lenne megbeszélni.

Esetleg vannak itt nők, akiknek van ebben tapasztalatuk? (mivel azt is olvastam, hogy nőknél eléggé egészségtelen, ha már látszanak a kockák, de lehet rosszul informáltak)

A válaszokért előre is köszönet!:)



2017. márc. 13. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez úgy hülyeség ahogy van. Igen, egészségtelen, és olyan vézna leszel amihez én férfiként nem nyúlnék szívesen.
2017. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért is kértem segítséget...nem aza célom, hogy férfiaknak tetszem
2017. márc. 13. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Az diéta az nem úgy működik, hogy neten kinézel egy sablon diétát és ráállsz, hanem a saját tetedhez, saját igénseidhez kiszámolod a makrotápanyag beviteled és ha szükséges finomhangolsz rajta menetközben. Valóban az igazán definiált kockahas már nem egészséges nőknél, mert olyan alacsony tzs-nél már hormonális problémáid lehetnek. Persze egy szép hasat el lehet érni gond nélkül, de ehez normális étrend kell. Az aerob, vagy az intervallum kardió jó ötlet, illetve illene az egész tested edzeni heti minimum 2, de jobb 3x. nem csak a hasizmod.
2017. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az étrendet saját magam állítottam össze, mindent pontosan kiszámoltam, ettől nem kell félni. Szóval álljak le evvel az étrenddel és kezdjek bele súlyzós edzésbe?
2017. márc. 13. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magadnak számoltad ki és jónam érzed akkor nem kell vele leállni. Az edzést pedig kezd el igen.
2017. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Előbb izomtömeget kellene növelni, annak megfelelő etrenddel. 44 kilósan hová szálkásítanál már?
2017. márc. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!