Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alig fejlődök, de az is...

Alig fejlődök, de az is minimális?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, 185-186cm és 90kg. 1,5-2 éve edzek. Az elmúlt 1 évben nem fejlődtem szinte semmit sem. 8 hónapja fekvenyomásból 80kg-ot tudtam kinyomni 1x. Most 5x tudom kinyomni. De a többi gyakorlatban is így van. Evezésnél és felhúzásnál max 5kg-ot fejlődtem. Próbálok emelni a súlyokon, az ismétléseken, de nem megy. Szerintem az egyik probléma az étrendem, de nem tudom, hogy mennyi az a mennyiség, amit be kéne vinnem ahhoz, hogy erősödjek. Fejlődni,erősödni akarok, mit tegyek?

2017. márc. 14. 19:09
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Számold a makróbevitelt. A fehérje legyen meg 170-180g naponta. Zsír 80-90 g, ch meg annyi, hogy tudj tömeget növelni. Kalória pluszban kell lenned.
2017. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Étrendről kiírtam egy normális kérdést, de senki sem válaszolt rá.

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__849..

2017. márc. 14. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!