Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kezdjek a vádlimmal?

Mit kezdjek a vádlimmal?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el edzeni. Nem edzek külön vádlira, mert alapjáraton vastag volt, csak ami a guggolásnál, kitörésnél meg talán az evezésnél megy rá, viszont nőt

Mit csináljak h ne nőjön, hanem inkább keskenyedjen? ha lehet ilyet egyáltalán



2017. márc. 14. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy neked van. Mások ölkének ezért.
2017. márc. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kondizó ember ilyet nem mondhat, hogy legyen kevesebb izom bármelyik testrészén.
2017. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy vannak akik ölnének érte, mert csak az esztétikában gondolkodnak, a funkcionalitás szemponjából a nagy vádli rohadt nagy hátrány. A nagy vádliizomzat a rövid,illetve nem elég rugalmas ín miatt egy túlkompenzált állapot, hosszú rugalmas inakkal rövid izmokkal gazdaságos a mozgás, nézd meg bármelyik eredményes futót, vagy állatokat, pl. agár, vizsla stb. Egyrészt ha magas a testzsír és majd csökken akkor a vádli is megy össze azért ,mert onnan is jön le zsír, illetve mert kevesebb súlyt kell cipelnie, meg nekem pl amikor napi 70 km felé mentem futásban huzamosabb ideig,mindig kisebb volt 1-2 centivel pedig a testsúlyom és testkompozícióm kb ugyanolyan volt
2017. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tömeget növelek :/ akkor így nem fog keskenyedni?
2017. márc. 15. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet hogy vastag, lehet izmos (ne haragudj de ez a legkevésbé valószínű), lehet zsíros, lehet vizes, és lehet hogy a rövid lábszár miatt tűnik vastagnak. Ezt kép nélkül lehetetlen megmondani.

Inkább edzél rá és nyújtsad sokat mintsem hogy elhanyagolod, ha ilyen akkor ilyen, tegyél meg mindent a célodért és szard le mások mit gondolnak a vádlidról.

2017. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor nyújtom és edzek rá.

én feszesnek erzem, azaz ha a lábfejem felfele húzom, akkor nagyon feszül. Nem hiszem hogy izmos, de vizesnek sem gondolom kiskoromban is vastag volt

2017. márc. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!