Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a vádlimmal és...

Mit kezdjek a vádlimmal és combbal?

Figyelt kérdés
Szép, lapos hasam lett, szép karom. Viszont a belső combom és a vádlim katasztrófa. A vádlim végképp. Nagyon izmos, edzőm megfogta és rendesen ledöntent. Az a baj hogy nadrágon át gusztustalan formája van és élőben is ameddig be nem feszítem. Nem szeretnék fogyni már 50 kg vagyok 161 cm-el. Egy hete biciklizek és futok. Mellette elkezdtem kézizni egy éve. Mindenemen látok változást vsak a vádlin nem meg egy picit a belső combomon

2016. aug. 5. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen értem ankérdést annyit szürtem le,hogy túl izmos?Mert ha igen nem tudsz vele mit csonálni akkor menne le izom ha nem dolgoznál rá ennyit.
2016. aug. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem teljesen értem a kérdést annyit szűrtem le,hogy túl izmos?Mert ha igen nem tudsz vele mit csinálni akkor menne le az izom ha nem dolgoznál rá ennyit.Ha nem feszes akkor csináld tovább amiket elkezdtél és hamarosan ott is feszes lesz.
2016. aug. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném ha szebb formája lenne mert befelé izmosodik és folyton összeér. Aránytalanul nagy a hasamhoz és szeretnék zsírt égetni de már csak lent szükséges
2016. aug. 6. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gond a genetikával, nem tudod megerőszakolni a természetet.


Nyújtani szoktál rá? Bár lehet, hogy öltözködéssel tudnál legjobban rásegíteni.

2016. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mekkora a kerülete? Dobj kérlek egy képet róla, viszonylag sokat tudok a vádlikról.
2016. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!