Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Expander, haskerék,2×15kg...

Expander, haskerék,2×15kg kézi súlyzó, otthoni edzéssel?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha ezekkel az eszközökkel edzek otthon

- plusz saját testsúllyal, egyébbel (fekvő, húzódzkodás, guggolás, hasprés, lábemelés, kitörés, híd, stb...) -

az mekkora eredményt fog hozni, mennyi idő alatt, milyen ütemű fejlődés, meg az egyebek?

Magában a saját testsúlyos edzés+súlyzós edzés szerintem elegek fő edzésnek. (Heti 3×egész testes)

Expander reggelente, pihenőnapokon, edzés után kiegészítésnek.

Meg még van egy AB Generatorom, azt is kiegészítésként.

15f 179cm 82kg



2017. márc. 15. 16:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja, és a kajára odafigyelek, ezt így utólag vettem észre, hogy nem írtam arról semmit.

Tehát cukor, magas só-, zsír-, és szénhidráttartalom elkerülése, meg az ilyen sablonok.

2017. márc. 15. 16:19
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Egy sportos testet el tudsz vele érni, de komolyabb formához nagy súlyos edzés kellene. A szénhidrátot meg nem kell kerülni, csak megfelelő forrásból kell bevinni és a mennyiséget kell jól belőni.
2017. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha a "komolyabb formánál" egy Terminátor testre gondolsz, a "sportos test"-nél pedig egy vékonyabb, de szálkás testre (Most így hirtelen a Fák Jú Tanárúrból jut eszembe Elyas), akkor a céljaimnak teljesen megfelel.

Nem ideális számomra egy Arnold test, viszont a szálkás az tökéletes. Szóval akkor egy Elyas testet lehet ezzel elérni?

( [link] )

2017. márc. 15. 16:30
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
olyat elérhetsz vele.
2017. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy a szálkás forma az nem egyenlő a vékonnyal. Egy 130 kilós testépítő versenyen kb 3-4% testzsírral rendelkezik, sokkal szalkasabbak mint akit linkeltél. A szálkás test az kis zsírtartalomra vonatkozik nem a kevesebb izomtömegre.
2017. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, igen ezzel tisztában vagyok :D Ők a legvékonyabbak a világon. 4 tzs%. Iszonyat durva. Viszont azok az emberek is, akiknek kint van az egész bordájuk, azok is "vékonyak" a hétköznapi értelemben, csak nem szálkásak.

Köszi a válaszaidat.

2017. márc. 15. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!