Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves fiúnak erősítő program...

15 éves fiúnak erősítő program? (Több lent)

Figyelt kérdés

15 Éves fiú vagyok és szeretnék kicsit erősödni időm és kedvem lenne edzeni. Nem terembe szeretnék járni, azt majd később. Leginkább itthoni edzéstervet keresek. Tudom hogy fontos az étrend de erre nem tudok úgy odafigyelni hogy akkor most 50,00001g szén hidrát és nem több nem kevesebb amit be kell vinni :D.

Pár infó rólam:

-54 kg vagyok már egy jó ideje.

-Az alkatom vékony és magas

-Apukán edzett és szép eredménye is volt tehát ő alkalmas a hízásra, hát anyukám nem annyira és én sem úgy igazán.

Felszerelések amikkel tudok dolgozni:

-1 Nagy vasrúd

-2 kézisulyzó rúd

-7 és 4,5 ös súlyok (DE ezek a nagyrúdra vannak)

-4x 2,5 kg és 4x 1,5 kg súly (DE ezek a kis kézisulyzókra vannak)

Tehát ezeket a felszereléseket tudom használni. Dolgozzak ezekkel vagy csak saját testsúllyal? A lényeg hogy kicsit megakarok erősödni kicsit izmosabb szeretnék lenni kicsit edzeni, és ehhez kéne egy edzésterv.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2017. márc. 15. 16:59
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés legyen, heti 3 napos, teljes testes. Azaz minden edzésen mindenre edzel 1-1 gyakorlattal. Gyakorlatonként 3-4 sorozattal, akkora sulyokkal amivel az adott gyakorlatból megy 8-10 ismétlés sorozatonként. Guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva, tricepszre fekve homlokra engedés, hasprés, vádli. Ezt nyomtathatod pár hónapig.
2017. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!