Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ciki az edzőterem, ha (bővebbe...

Ciki az edzőterem, ha (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Egy nagyobb faluban élünk,ahol egyetlen egy is edzőterem van. Eléggé megrekedt eszközökkel,de a célnak megfelel. (Gondolom én)

Szeretnék fogyni,testet formálni.

Nem ciki,ha én még soha nem voltam? Azt se tudom hogy kezdjek neki,mi mire való.

És nem fognak kinevetni, engem bámulni a tapasztaltak? (na nem azért mert olyan jól nézek ki,hanem mert béna vagyok)

Többször is szerettem volna menni,de ez a kisebbségi komplexus visszatartott. Na eg az is,hogy férfiak, nők, fiatal lányok és fiúk egyben vannak.Semmi koedukált fitnesz részleg. Mondjuk egy falunál az lenne a csoda...

Ti hogy kezdtetek neki?


2017. márc. 17. 18:32
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
A koedukált pont azt jelenti, hogy egyben van mindenki. Amúgy nem nevet ki senki, sőt segíteni fognak, ha normálisan kéred.
2017. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki, hogy sosem voltál még? Mindenki elkezdte valahogy. Javaslom, hogy menj olyan ismerőssel akivel baráti kapcsolatban vagy (esetleg rokonod), aki már régebben jár oda, és kérd meg, hogy mutassa meg az alap dolgokat. Ekkor nem fogsz bénázni. A többi meg jön magától. Figyeld a többieket, olvass utána a dolgoknak.
2017. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi első. Igen tudom,nem is értem miért írtam ekkora blődséget :D

Valószínűleg azt akartam,hogy semmi elszeparáltság,mindenki egybe....

Bocsi.

2017. márc. 17. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem szemelyi edző kellene.föleg súlyzós edzeshez, hogy hogy csinald helyesen.
2017. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is béna vagyok, ezért személyi edzőhöz járok, de ha nálatok nincs rá mód, hát nincs. De nálunk is volt múltkor egy srác, akinek fogalma sem volt arról, hogy mi hogy működik, és megkérte az edzőmet, hogy lécci mutasson már meg néhány gépet. Tök készségesensegített neki. (Amúgy minden konditeremben együtt van minden nem és korosztály szerintem)
2017. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen,hogy kinevetnek,tényleg nagy parasztnak kell lenni,hogy akárki ilyet tegyen... :)
2017. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Neten is van egy csomo video,ahol levideoztak x emnereket,akik nem megfeleloen hasznaltak az adott eszkozt.

Egyik masik videoban a nevetes,kuncogas is hallatsziik.


Egyik kerdezo irta,hogy nincs kulon edzoterem nemek szerint.

En Pesten es Debrecenben is tudok noi fitneszteremrol,biztos van mas nagyobb varosban is....

2017. márc. 18. 09:34
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha mas is kuzd ilyen felelmekkel:

Erot vettem magamon es elmentem a terembe. Egyedul,mert ha barinovel megyek akkor annak nem sok jo lett volna a vege szerintem. Edzeni mentem es nem traccspartizni.

Alaptalan volt a felelmem.

Mindenki nagyon kedves volt es keszseges. Megmutattak mindent,hogy mi mire valo,mit hogy kell hasznalni,hogy a helyes,mire figyeljek.

Kaptam edzestervet is (elotte fel oraig beszelgettek velem,hogy mit szeretnek,mi a celom,stb.) Es vegig ott volt velem az edzo. Amin pedig total meglepodtem,hogy nem kertek ezert a plusszert penzt,es a tagok amennyiben kerik edzes utan ingyen kaphatnak feherjeitalt.

2017. márc. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!