Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv tanácsok kezdő-halad...

Newtime kérdése:

Edzésterv tanácsok kezdő-haladó szinthez?

Figyelt kérdés

Barátnőm szeretne komolyan foglalkozni az edzéssel.

Eddig heti 1x edzett.

Most heti 3x szeretne velem.

Kérdésem hogy milyen edzéstervet ajánlatok?

Hétfő láb

Szerda felsőtest

Péntek láb felosztáshoz.



#edzés mozgás tanácsok testépítés
2017. márc. 19. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mióta edz, de heti 1 edzés az még igencsak kezdő szint, én még nem gondolkodnék osztott edzéstervben, senki sem akar túledzést és sérülést. :) Gondolom, most minden fő izomcsoportot egy edzésen edz meg, ezt folytassa, csak emelje fel az edzések számát heti 3-ra. Aztán 2-3 hónap múlva, amikor az ízületek, izmok felkészültek a nagyobb terhelésre, mehet az osztott edzésterv. De az is inkább Alsótest-Has, Felsőtest-Has A,B,A ; B,A,B felosztásban, tehát egyik héten az egyikből van kettő, másik héten a másikból. Vagy heti 4 edzés. Aztán később lehet még tovább bontani, amíg eljut oda, hogy minden izomcsoportot egy héten egyszer edz meg.
2017. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:
74%

Heti 3 teljes testes edzés legyen pár hónapig, utána mehet éppen osztott is.

Tehát heti 3-szor: guggolás, evezés, fekvenyomás, vállból nyomás, bicepsz állva rúddal, tricepszre csigás letolás, hasprés, vádli. Mindenből 3-4 sorozat, akkora súlyokkal amivel az adott gyakorlatból megy a sorozatonkénti 8-10 ismétlés.

2017. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

megfogadom

testileg elég erős tehát azzal nem lesz gond

szerintem akkor 2-3 hónap teljes test lesz és utána kicsit osztott

2017. márc. 19. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!