Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Icf 5x5, csigás letolás...

Icf 5x5, csigás letolás helyett másik tricepsz gyakorlat?

Figyelt kérdés
Otthon edzek és nincs csigám, így nem tudok csigás letolást végezni. Helyette másik tricepsz gyakorlat kellene. Én erre a 3-ra gondoltam. Tricepsznyújtás fej mögött, Homlokra engedés, Tolódzkodás 2 szék között (Nem tudok rendesen, ezért 2 szék között). A homlokra engedést nem tudom annyira szabályosan végezni. A 3 gyakorlat közül melyiket tegyem be a csigás letolás helyett?

2017. márc. 19. 16:51
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Nekem a homlokra engedés a kedvenc, de csináld azt ami neked legjobban bejön.
2017. márc. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, akkor maradok a tricepsznyújtásnál. Még max 10-15kg-ot tudok emelni, mert nem fér több a kézisúlyzóra. Ha már azzal megy a 3x8, akkor áttérek homlokra engedésre, ott tudom pakolgatni a kilókat.


Nem akarok másik kérdést kiírni, ezért megkérdezem itt.

Az baj, ha a döntött törzsű evezést így csinálom?

https://www.youtube.com/watch?v=G8l_8chR5BE


Az icf oldalán úgy mutatja, hogy nem kell ennyire bedőlni és letenni a súlyt a földre.

2017. márc. 19. 17:11
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell beledőlni ennyire, mert a derekadnak sem jó és a karod sem tudod kinyujtani.
2017. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy neked tetszik.
2017. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A programban homlokra engedés van úgy hogy a fejed mögé engeded, tehát nem marad egy helyben a könyököd végig. A weboldalon ha rákkattintasz valóban csigás letolás van, de az csak azért mert az a programot tároló weboldal alapbeállítása a tricep extensionre.

A videóban már a homlokra engedést mondja.

Ami még fontos lehet, hogy az evezésnél annyi a lényeg hogy a hasad és a melled találkozásához kell húznod, olyan szélességű fogással, mint egy szűknyomás, valamint nem rakod le.

Ja és minden egyes nyomásnál (Fekve-, fej fölé,szűk-) meg kell állítani az alsó ponton egy picit. Ez sem olyan triviális, ezért gondoltam akkor már beírom

2017. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!