Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tenyleg olyan nagy baj, ha...

Tenyleg olyan nagy baj, ha edzes kozben hangokat adok ki? Nyogesek, a vegen mar a szenvedes hangjai. Akkora gaz ez?

Figyelt kérdés

Ma ram szolt egy no a teremben, hogy "biztosan nagyon kinyirhat az edzom, ha ennyire hangosan nyogok a szeriak vegen".

En akkor nem tudom kontrollalni, orulok ha elvegzem a gyakorlatot es beletolok meg 5-ot.

Amugy mast is hallok kemeny edzes alatt nyogni.

Ez most akkora baj?

Nem orditozok meg nem sikitok, csak a nehezseg miatt amit a sulyok valtanak ki egy kis hangot is kiadok magambol.

Ja no vagyok es sulyzos kondigepes sajattestsulyos edzest csinalok.

Nyugtassatok mar meg, hogy ez nem fo bun.


2017. márc. 19. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez van, ha az ember erőlködik, akkor bizony nyög időnként. Nincs ezzel semmi baj.
2017. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát jó magam is nő vagyok és súlyzós edzéseket végzek, bizony előfordul a végén egy kis nyögés. De annyira nem hangos, hogy rám szóljanak. Ha rád szóltak akkor azért mert magad nem veszed észre de hangosan nyögsz.

Nálunk is van egy srác akire már többször szóltak, hogy ne olyan hangosan lihegjen és ha lehet a végén ne kiabálva dobja le a súlyt a földre. Tény, hogy zavaró tud lenni nagyon.

2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk üvölteni is szoktak a végén. Te ilyen alacsony önbizalmú szerencsétlenség vagy aki összehúzza magát ha betámadják?
2017. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szenvedj csendben, mint minden normális ember. :D
2017. márc. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Én meg káromkodni szoktam hangosan. Nálunk is van egy srác akit az öltözőben lehet hallani ahogy ordibál, de csak jót nevetünk rajta.
2017. márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kabe az ember csak lebegjen az edzoteremben nehogy valaki raszoljon 😂😂😂😂
2017. márc. 20. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
ezek a fapofával halálcsöndben "ne dobáld a súlyt" emberek nem is edzenek csak bohóckodnak, nem kell velük törődni
2017. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, azok koncentrálnak, nem pedig rinyálnak, hátha valaki felfigyel rájuk. ;)
2017. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Mekkora gyokerek vagytok edes atyauristen...na ahol ti nyomultok biztos mindenki korbe van rohogve.

Hulye banda..

2017. márc. 20. 13:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk egy edző írta ki, hogy

Sanyi okos (az a pálcikabábu), mert Sanyi nem nyög hangosan, ugyanis OPTIMÁLIS súlyt használ...besírtam a röhögéstől. :D


Optimális súly...a nyögésről meg annyit, hogyha gyorsan fújod ki a levegőt, akkor annak lesz hangja mindenképpen.

Márpedig miért ne fújnád ki gyorsan, amikor a robbanékonyság a célod?


Aki csendben tud edzeni, az csak bénázik.

2017. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!