Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valószínű, hogy kijött az...

Valószínű, hogy kijött az aranyerem. Ettől még edzhetek, versenyezhetek úgy, ahogy eddig? Erőemelés

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 23:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Ma vér jött a székletemmel.Ebből gondolom
2017. márc. 25. 23:03
 2/10 anonim ***** válasza:
En csak a testepitest uzom hobbi szinten, nem vagyok eroemelo. Mar tobbszor volt aranyerem sajnos. Keszulj fel, hogy ha egyszer kijon, ki fog unulni idokozonkent. Az edzes nem ajanlott ilyenkor, de a fajdalom intenzitasatol fugg. En volg amikor siman edzettem ugy, csak pl nem guggoltam es figyeltem a gyakorlatoknal. De olyan is volt, hogy kb ulni, alli, fekudni nem birtam, annyira fajt, szurt, nyomott. Na akkor kb. Orultem, hogy aludni tudok, nem hogy edzeni... akkor kihagytam 2-3 napot. Ha kezeled kuppal, kenoccsel, nehany nap alatt elmulik. Ettol tudsz edzeni es versenyezni, de eleg kellemetlen.
2017. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fák.Nem érzek semmit.Csak ma szarásnák azt vettem észre,hogy piros a wc papír meg a wc-ben is liros lötty van.Vagyis vér jött a szarással.Ez aranyér?
2017. márc. 25. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok. Meg nem faj, majd fog. Nem biztos, hogy az, de valoszinu. De eleg sok mindennek lehet a jele. Ha nem mulik el 2-3 nap utan, mindenkeppen menj el orvoshoz.
2017. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy aranyér. Egyél több rostot. Nincs olyan ember a világon akinek még ne lett volna véres a segge néha nagydolog után. Keress rá az aranyérre, ott a Google.
2017. márc. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az aranyér még mindig jobb,mint ha bélrák lenne.Eléggé be vagyok szarva.

És az aranyér merre fáj?A hasad?Vagy a segglyuk?

2017. márc. 26. 01:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Istenem ne parazz mar. Kb olyan merteku a veres seggluk mintha megkarmolna egy macska. Ha keves vizet iszol, dehidratalt vagy, keves rostot ettel akkor kb kövé válik a szekleted. Emiatt felserti a seggedet.

Pasik basszus, nekem havonta szetszakad a mehem es a testem darabkai jonnek ki a huvelyemen rakas verrel egyutt, te meg egy ilyen aprosagon pörögsz. Nyuuuuugi. Bélrák, persze...

Aranyerem nincs, de nem belul faj es keress mar ra, tele van a net infoval. Angolul rakeresel meg kis rajzolt abrakat is lathatsz: hemorrhoid

2017. márc. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,csak hát lányoknál természetes,hogy véreznek
2017. márc. 26. 13:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja de az nem olyan steril mint a tankonyvekben. Annyi fele dolog tortenik ami megijeszt sok lanyt. Meg hiaba termeszetes, attol meg ijeszto ha nem tudod mi tortenik (mint ahogy latod te is hogy megijedtel)

Na mindegy, szoval ez elofordul, viszont ha gyakori es tudod hogy rendesen iszol eszel, akkor orvos.

2017. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most fostam és A jó Istennek hála nem jött vér
2017. márc. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!