Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akkor hogyan is? 4honapja...

Akkor hogyan is? 4honapja sulyzos edzest vegzek (tomegeltem), de a fenekemen egyaltalan nem latszik. Nem ez a lenyeg most

Figyelt kérdés
Nekem az volt a celom h oldalt a fenekemrol a zsir lemenjen ketoldalt es a belsocombomrol es h a narancsbortol is megszabaduljak. Mit kellene tennem pontosabban?
2017. márc. 26. 23:56
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] mar ismeros lehet a kep
2017. márc. 26. 23:57
 2/4 anonim ***** válasza:
diétázni
2017. márc. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül és nemcsak azt. Igazából nem tudok normális választ adni neked, de azért van kulonbség a két kép kozott, nem tul sok, de 4 honap sem sok ido. Szerintem edz keményebben és nézz videokat, hogy milyen gyakorlatokat szoktak nők végezni. Szerintem a guggolás már magában elég jó dolog, és ne félj súllyal csinálni, (hulyeség hogy "tul izmos" vagy hogy férfias leszel) tanuld meg a technikát és növeld a súlyt guggolásban. Adj időt a dolognak, esetleg ha neked jobban megéri, mint magadat "kikupálni" fordulj személyi edzőhöz, csak sajnos nem mindegy milyen edződ lesz... A narancsbőrnek ha nem tévedek jót tesz a bőséges folyadék (víz) fogyasztás. És amit az első válaszoló írt is fontos persze :)
2017. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Először is nincs gond ezzel az alakkal, türelmetlen vagy. Másrészt az a gond, hogy magad sem tudod mit akarsz éppen, össze vissza csapongsz, hogy egyszer tömeg kell, másik napon meg szálkás akarsz lenni. Ez egyszerre nem megy. Szálkásításhoz szigorú diéta kell, akkor megy le a zsír, viszont akkor meg nem lesz izomtömeg.
2017. márc. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!