Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itthoni edzés és étrend? Hogy...

Itthoni edzés és étrend? Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Sikerült lefogynom zsír már nincs rajtam de elég vékony vagyok és szeretnék nekiállni edzeni.Konditerembe nem szeretnék menni inkább itthonra vennék magamnak kondigépet.


[link]


Valami ilyesmire gondoltam és idővel vennék másokat is.


Viszont az edzésről kb fogalmam sincsen ,hogy miből mennyit kell csinálni.Hogy kezdjek bele az egészbe ?Azt nagyjából tudom miket kell enni de ,hogy miből mennyit azt nem.valaki tudna segíteni ?



2017. ápr. 5. 23:09
 1/3 Cortez70 ***** válasza:

Ne gépet vegyél, hanem egykezes és kétkezes sulyzot, sok tarcsaval. + fekvenyomó padot, guggolo állványt. Ennyi kell.

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes terv kell. Guggolas, fekvenyomas, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezsekkkel, tricepszre pl homlokra engedés fekve, hasprés, vádli. Mindenből 3-4 sorozat, akkora sulyokkal amivel éppen megy 8-10 ismétlés a sorozatokban.

2017. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen gépek 99%-a ruhafogasként meg porfogóként végzik. 1-2 hetet érdekes, aztán rájössz, hogy azokkal a pehely súlyos terhelésekkel amire képes, semmit nem fogsz soha fejlődni, aztán csalódottan, hogy annyi cartedor fagyi árát elköltötted a semmire, betolod a sarokba meg felrakod jófogásra ahol eredeti áron hírdeted 2-3 hónapot, mire rájössz, hogy bozony, ennyi pénzért senki nem vesszi meg tőled használtan...

True story :'(


Aztán féláron megszabadulsz tőle és veszel szabadsúlyokat és nekiállhatsz edzeni :)

2017. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Am kezdd így:

[link]


Vagy ha nem áll rendelkezésedre eszköz, akkor a fegyencedzés 1-2-3könyveket ajánl9m.

2017. ápr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!