Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan akinek jobban...

Van olyan akinek jobban beválik a 10 naponta egyszeri edzés izomcsoportonként?

Figyelt kérdés

A munkámból és suliból kifolyólag most nem tudok hetente megedzeni minden izomcsoportot, rövidebb edzéseket csinálok, olyat például, hogy egy nap péládul csak mellet, vagy csak hátat. Így az az érzésem, hogy több energiám is marad, illetve hatékonyabban regenerálódik maga az izom, és következő edzésen már jobban megy.


Ezzel szemben amíg heti rendszerességge edztem meg minden izmot, fáradtabb voltam mind testileg mind mentálisan és kevésbé ment jól az edzés, gondolom a szervezetem túlterheltsége miatt.


Nem mondom mindenkinél ez válna be, viszont nálam igen, hiszen nem tudok túl sokat enni egy nap, nincs is időm és étvágyam sem akkora. Ekto és mezo keveréke vagyok egyébként. Szerintetek lehetséges, hogy valaki jobban fejlődik ha 10 naponta edzi meg az izmait?


2017. ápr. 9. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetséges.
2017. ápr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 9. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!