Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sosem tudok...

Miért van az hogy sosem tudok olyan jól leszálkásodni? Fogyok de nem leszek olyan igazán szálkás hanem csak vékonyodom!

Figyelt kérdés

Már 3 éve minden nyár előtt elkezdek fogyózni. 90-93 kg ról szoktam elkezdeni és 80-82re szoktam lefogyni.

De nem leszek olyan szálkás. Már kockásodik a hasam, lemegy a fenékről is a zsír,de azért még marad.

Szerintem sok izmot is vesztek ilyenkor.

Meg mikor elérem azt a 80-82kg-ot és kicsit lazítok a kaján hamar romlik a forma.

Karjaim is vékonyodnak ilyenkor stb


Mit rontok el szerintetek, pedig már többféle diétát kiprobáltam

179cm 24F


2013. aug. 7. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehérjebevitel, napi 5-6 evés, lassú fogyás, ezek az alapok meg vannak?
2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos én is iylen vagyok mire hasamról lemenne a zsír addigra a karom lábam arcom tisztára vékony lesz


mondjuk nálam a kaja is hibás mert sok tésztát eszek

2013. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szálkás alakhoz nem csak alacsony testzsírszázalék kell, hanem megfelelő izomtömeg is.

Egész évben kellene edzened és akkor nyár előtt nem 10 kilókat kéne leadnod...

2013. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Edzek én egész évben, nem tudom hogy honnan veszed hogy nem.

Csak télen szoktam tömeget növelni

2013. aug. 8. 14:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Izomtömeget növelj ne zsírtömeget :D

Táplálkozáson múlik elsősorban, az is hogy milyen arányban jön fel az izom az is hogy milyen arányban megy le. "többféle diétát kipróbáltam" meg "télen tömegnövelek" egyre gyanúsabb hogy neked a kaja egyáltalán nincsen rendben.

2013. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!