Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diettánál, ha a kelleténél...

Diettánál, ha a kelleténél több kalóriát ettem, viszont nem ch-ból vagy zsírból, hanem fehérjéből. Akkor is elcsesztem a mai napot?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 15. 21:14
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem gond egy nap.
2017. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom,de ha fehérje ment több,amúgy sem lenne baj,nem?

Tehát ha megy 2g ch 1.5 g zsír meg 2.5 g fehérje egy nap,akkor nem jön fel zsír?

Persze nem így megy,csak ma jött ki így a húsvéti vacsora végett

2017. ápr. 15. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
A fehérje is ugyanolyan kalória, tehát ha a diétádba annyi plusz fehérjét teszel, hogy kalória-"szufficit"-ben legyél, akkor nem fogsz fogyni, hanem hízni fogsz. Ez az elmélet, gyakorlatilag pedig egy-két húsvéti kajálás semmit sem fog számítani.
2017. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Mindegy miből ment a plusz, akkor is tobbletben vagy és a felesleges kalória idővel zsirkent lerakodik. De nem egy nap alatt.
2017. ápr. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De fehérjét nem tud annyit hasznosítani a szervezet,tehát a többletfehérje kijön belőlem,nem?
2017. ápr. 16. 12:45
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Naturalban nem hasznosul a több fehérje, viszont abból is tud a szervezet szénhidrátot csinálni, ami utána ha kalória plusz van akkor lerakódhat zsírban.
2017. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De 2078 kcal 73 kg-ra nem olyan sok azért?
2017. ápr. 16. 13:41
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem sok.
2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!