Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő étrend mellé melyike...

Megfelelő étrend mellé melyiket ajánlanátok zsírégetéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy megfelelő étrend mellé melyik készülék lenne a hasznosabb?


[link]



2017. ápr. 17. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
csak a megfelelő étrend, edzés, és alvás.
2017. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elliptikus gépnek én túl sok értelmet nem adok. Futáshoz pedig én személy szerint nem vennék meg egy futópadot, de ha Te otthon szeretnél futni akkor az egy lehetőség. Viszont lehet, hogy jobban megéri eljárni egy terembe, ahol stabilabb, jobb futópadok vannak, és több féle gép. Szerintem fontold még meg az evezőpadot, intenzívebb és élvezetesebb mód a zsírégetésre. Jóval olcsóbb, legalább ilyen hatásos, és szerintem szintén élvezetes alternatíva: ugrálókötél.
2017. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100 rongyos futógép hamar kuka lesz csak szólok.
2017. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor a 2 kiszemelt máris kuka :)

100-120 ezernél többet nem szeretnék kiadni érte. A terem jó megoldás lenne, de a mi városunkban nincs terem... Ráadásul augusztustól 12 órában fogok dolgozni januárig, ezért kényelmesebb lenne itthon az edzés. Egy ugrálókötelet mindenképpen beszerzek :) Utána nézek az evezőpadoknak is akkor, ha tényleg jobb az ellipszis gépnél, meg a 100 rongyos futópadnál.

2017. ápr. 17. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezekhez mit szóltok?


[link]


[link]


Vagy a lendkerekes evezőpad jobb lenne?

2017. ápr. 17. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen én ilyen lendkerekes evezőpadra gondoltam, bár még csak olyat használtam (légellenállásost), szóval igazából nem tudom, hogy amit küldtél típus milyen. De tudom, hogy azok a fajta padok nagyon drágák tudnak lenni sajna.
2017. ápr. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan is van 100-130 között, csak nem Kettler, hanem Robust a márkája. Egyébként milyen? Tényleg jól megdolgoztatja az izmokat?
2017. ápr. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!