Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak ilyen zuhanyzók Magyaro...

Vannak ilyen zuhanyzók Magyarországon is valóban? Konditeremben? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Oké, hogy nyilvános zuhanyzó az nyilvános zuhanyzó.

De általában a falak mentén sorban vannak a zuhanyfejek, még ha nincsenek is elválasztók.


Viszont ilyen elrendezésben?

Ha valaki nem érzi magát feszélyezve, talán így sem fogja, de ez kicsit furcsa, nem?

Ez mintha már több lenne mint jó helykihasználás.



Magyarországon is vannak ilyen konditermek?



Légyszi ne olyan válaszoljon, akinek ebben bármiféle szexuálisan izgató van, hanem aki teljesen hetero.



Köszi!



2017. ápr. 19. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyet. De nyilván így sokkal többen tudják egyszerre használni.

Én nem látom, hogy ez miért zavaróbb, hogy kb. körben állnak, nem pedig melletted állnak egy sorban.

2017. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Engem zavarna. De én sem láttam még ilyent.
2017. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Makón a futballpálya zuhanyzója pont ilyen kialakítású, ráadásul az ellenféllel közös. :)

Konditeremben még én sem láttam ilyet.

2017. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen zuhanyzóval nem találkoztam, talán amerikai filmekben láttam, ahova jártam terem ott olyan volt, hogy az egész egy félkör alakú terem és félkörben vannak a zuhanyfejek, semmi elválasztó fal nincsen. Mit gondolok róla? Semmit! Én nem vagyok szégyenlős más férfi előtt, sőt talán jobb, mert ha haverommal vagy egy ottani edzőtárssal beszélgetek zuhanyzás közben, látom rendesen, tudok vele szemkontaktust tartani, látom hogy reagál, amit mondok neki és nem egy elválasztó falon keresztül kell ordibálni. Sztem ebbe semmi meleges nincs. Persze sokan b!zisnak tartanák egy ilyen helyen való fürdést, de engem nem zavarna. Sőt egyszer egy meleggel is zuhanyoztam ilyen nyitott zuhanyzóban mégse erőszakolt meg.


Találtam egy blogot, sztem ez valami meleg blog, ha érdekel hogy néznek ki ezek a zuhanyzók: [link]


30 F

2017. ápr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most olvastam csak az eddigi válaszokat.


Melegesnek én sem mondanám, csak olyan mintha direkt lássuk egymást, az lenne a cél, nem pedig, hogy ha látjuk az sem baj. Pedig nyilván nem az.

Ezért írtam, hogy furcsa.


A link ami az utolsó válaszban volt viszont tényleg több mint pusztán zuhanyzók. Aki összeválogatta biztos nem full hetero.

2017. ápr. 22. 08:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lenne a cél, hogy lássuk egymást. Egy ilyen nyitott zuhanyzó olcsóbb, nem kell elválasztó falra költeni, azt nem kell évente kicserélni mert bepenészedik. Egy csempézett terem 5-6 zuhanyfejjel ês csappal bőven olcsóbb és könyebb tisztítani. Voltam már nagyon drága teremben is ott zárható zuhanykabinok voltak.
2017. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves 4.! Ne ilyedj meg, de sztem nem csak 1 meleggel zuhanyoztál eddig! :D ;)


Egyéb iránt a faltalanság nekem tetszik, viszont itt tuti kikerulhetetlen lenne,hogy a sok TÜRHŐ lefröcsköljön a testlevével, mert tökig kinyitják a vizet. Foleg,ha mar letorolkozott az ember...

2017. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok, biztos, hogy több meleggel zuhanyoztam már, csak nem tudtam róluk. Amúgy a meleg srác haverjai is elviccelik a dolgot. A zuhanyzó bejáratánál vannak a fogasok, így ha végeztél ott tudsz megtörőlközni, ami elég távol van és ezért nem fröccskölnek össze. Viszont láttam már szégyenlős tagot képes volt alsónadrágban zuhanyozni, ami elég vicces.
2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Valami új építésű konditeremben el tudnám képzelni (RTK). Amúgy durva, hogy Adam Levine is ott van az OpenShowers-es képeken.
2017. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
fuu ez nagyon sexi,,amerikaban vannak ilyenek,itthon nincs,sok izmos ferfi mossa magat,,uhh szop.nam mind
2019. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!