Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30 napos fekvőtámasz edzés?

30 napos fekvőtámasz edzés?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót ebben a srác 30 napon keresztül napi 300 fekvőt csinál és mellé egészségesen étkezik az lenne a kérdésem ez tényleg igaz és így lehet tőle kinézni vagy ebbe valami csalóka dolog van? https://www.youtube.com/watch?v=kxPjVh9WTtU
2017. ápr. 23. 17:23
 1/5 Zedricht ***** válasza:
Belenéztem de felesleges volt. Amúgy max erősödsz izmosabb nem nagyon leszel.
2017. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első nap világosban fényképezi magát, direkt előnytelen pózokban pl. kidülleszti a hasát, és még véletlenül sem feszít. A végén meg jó fényviszonyok között végig feszít. De nem mondom biztos feljött rá 1-2kg, és mivel alacsony meg nagyon vékony így az sokat dob rajta.

Összefoglalva semmilyen egetrengető változást nem ért el 2perc különbséggel csinálok magamról két képet ahol nagyobb "fejlődés" lesz.

2017. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem lett vele izmos.
2017. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyi hirdetés van ebbe a videóban, inkább a pénztárcája lett vastagabb, mint az izmai nagyobbak.
2017. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj ertem koszi.de sajat testsulyos edzes mellett ezt is lehet csinalni nem? Erosites miatt gondolkoztam
2017. ápr. 24. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!