Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám novelni a fenekem?

Hogyan tudnám novelni a fenekem?

Figyelt kérdés

Bocsi elore is hogyha ertelmetlenul fogalmaztam, vagy osszevissza.

tudom ilyen kerdesbol rengeteg colt mar, de nem tudom mit higgyek ezert magam is felteszem. A problemam az hogy eleg lapos a fenekem, jo nem olyan mintha elhagytam volna valahol de azert nincs... de mellem viszont van es igy egyutt eleg hulyen nez ki. Alapjaraton normal testalkatu vagyok, regebben hosszu tavokat futottam , es volt egy korszakom amikor nem nagyon ettem , meg volt amikor odafigyeltem az evesre is. Jartam kodniba is , leginkabb guggoltam de probaltam mas gyakorlatokat is fenekre, nem igen latszodott. Most itthon probalok sulyzoval guggolni, csipoemeleseket sulyzoval, kitoresek stb. Regebben sokat olvastam ezekrol, tapasztalatokat, velemenyeket. De akarhogy robalkozom nekem nem jon ossze. Es sok lanynal lattam hogy peldaul mindent esznek, kb zabalnak es ugy edzenek es formas nagy fenekuk lett tole. Most akkor mi a helyes modszer?

17/L



2017. ápr. 24. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Guggolás nagy súllyal.
2017. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Pedig ezekkel lesz jó farizom: guggolas, kitörés, merev lábas felhuzas. Csak emelni kell a sulyokon, tudni kell erősödni. Na meg elegendő fehérjebevitel és kalória plusz is kell.
2017. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat:)
2017. ápr. 24. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a puncitárogatást, nagy súlyos guggolás,lábtolás,felhúzás.
2017. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mekkora súlyokkal edzel most?
2017. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4

Regebben 30-40. De mivel most nem jarok kondiba csak 10kgosom van

2017. ápr. 24. 19:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja elirtam. #5

Bocsi

2017. ápr. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!