Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy a leghatásosabb a zsírége...

Hogy a leghatásosabb a zsírégetés és az izomépítés EGYSZERRE?

Figyelt kérdés

Kb. 4-5 kg felesleges zsírt szeretnék leadni.


Az elsődleges cél nekem a zsírleadás ÚGY, hogy ha lement a felesleg, ne legyek annyira löttyedt. Tehát nem szeretném ezt a "diétázom (makrókat is számolva) + mozgok és a végén semmi sem marad rajtam"-ot csinálni.

A másodlagos célom ezután az izomépítés.


Hogy a leghatásosabb ezt egyszerre végezni?


1. Alapanyagcsere kalóriaszáma felett, és szintfenntartáshoz szükséges kalória alatt (egészséges kereteken belül) evés, mellette súlyzós edzés.


2. Szintfenntartáshoz szükséges kalóriaszámon evés, mellette súlyzós edzés.


3. Szintfenntartáshoz szükséges kalóriaszám felett egy kicsivel (izomépítéshez emelt, nem eltúlzott) evés, mellette súlyzós edzéssel.


(A diétát makrókkal számolva gondolom)



Melyik lenne a legjobb az elsődleges célom eléréséhez?


19 éves lány vagyok.


2017. ápr. 29. 10:04
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Kalória mínuszban kell lenned zsirleadashoz. Kis kalória mínusz legyen és így kezdőként izmosodhatsz is egy ideig. Tehát menjen a sulyzos kemény edzés, nem nokedli sulyocskákkal, mellé heti pár kardio edzés és kis kalória mínusz, megfelelő fehérje bevitellel. Ennyi az okosság
2017. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. ápr. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!