Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 éves Fiu vagyok, Normálisan...

Bertiee kérdése:

15 éves Fiu vagyok, Normálisan kajára figyelve 8 hónapja edzek, sulyokra fejlődtem e?

Figyelt kérdés

Naponta, 210 g Fehérjét, 240-250 g Szénhidrátot, maximális Zöldséget.

Edzéstervem: Hétfő-Hát, Kedd-Váll, Szerda-OFF, Csütörtök-Mell, Péntek-Kar, Szombat-Váll, Vasárnap-LÁB.

Testsúly: 81 kg szerintem max 2-3 kg zsír van rajtam.

Fekve-nyomásom 85 kg, Deadlift 140 kg, Gugolás 100Kg, ez a maxom.

Méretem: Comb 68 cm, Mell 107 cm, Kar 39.4 cm.

A nagy bajom hogy nem látom a fejlödésem de eröbe érzem, meg 8 Hónappal ezelött 67 kg voltam.

Szerintetek Koromhoz milyen lehetek, 179 cm 81 kg 15f.

Mit kellene csináljak hogy Májusig még vagy 0.5-1 cm menjen a karomra meg egy 2-3 cm combra. 4 hete elkezdtem a elsö Kreatin-Kurámat most jön az 5 dik hét.

Köszi a segítséget?



2017. márc. 18. 17:28
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
Neked elég lenne 160g fehérje is. Naturalban kicsi a fehérje szintézis, nem tudsz többet hasznosítani napi 2g x ttkg-nál. Sok az edzésnapok száma is. Naturalban heti 3-4 edzéssel és nem ennyire szétbontva többre mennél. Amíg így adatok alapján nem rossz az eredmény.
2017. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 3kg zsír van rajtad akkor a tzs kevesebb mint 4...
2017. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!