Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van-e értelme minden nap...

Van-e értelme minden nap edzeni (lásd a részleteket alább! )?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés az lenne, hogy gáz-e az, ha minden napra tennék edzést, nagyon izoláltan (ergo 7 napra lenne külön mell, hát, bicepsz, tricepsz, váll, láb, has), edzésenként kb 35-40 perccel.


Meló előtt, kora reggel edzek, ezért nem mindegy nekem, mennyi idő. Ráadásul otthon, mert az időbe nem fér bele odaérni edzőterembe (ha egyáltalán nyitva van időben), súlyzók, húzódzkodó rúd, pad vannak.


Edzek már elég fiatal korom óta ezt-azt (kisebb-nagyobb kihagyásokkal), tehát nem újdonság a dolog, terembe is jártam bőven, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, hogy ilyen rövid, de relatíve intenzív edzések mellett is gond lenne-e a regeneráció?



2017. máj. 10. 08:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Annyi kiegészítés, hogy jelenleg heti 4x edzek: bicepsz-tricpesz, váll-has, mell-hát és láb, a többi nap közéjük szúrva pihenőnap
2017. máj. 10. 08:56
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem lenne gond a regeneráció.
2017. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Baromság lenne. Naturalban jobb a heti 3-4 nap edzés és nem kell fullra szétbontani.
2017. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Továbbra is szempont, hogy minél rövidebbek legyenek az edzések, ezért van "fullra szétbontva". És igen, natural, fehérjét iszom csak, semmi "motyózás" és társai.
2017. máj. 10. 09:51
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Hihetetlen egyeseknek mennyi felesleges szabadidelye van.
2017. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5: Nem egészen értem a kommentet. Egyrészt nem releváns a válaszod, másrészt pedig pontosan a szabadidő hiánya miatt bontanám még inkább szét. Azért köszönöm.
2017. máj. 10. 10:13
 7/14 A kérdező kommentje:
A helyesírást (vagyis a hiányát) pedig figyelembe sem veszem inkább.
2017. máj. 10. 10:13
 8/14 Cortez70 ***** válasza:
Az idegrendszernek is kell regeneralodni. Heti 6-7 nap edzessel ez nehezebb lesz.
2017. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi, én is sejtettem egyébként, hogy nem árt némi pihenő közte. Akkor szerintem marad a heti 4 edzés.
2017. máj. 10. 10:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki nem tud heti 3x rendesen leedzeni és ilyen fszságojat talál ki, hogy az orcimpáját is külön edzi, csak azért, hogy 20 perc legyen egy ezés, az nem is akar maradjunk annyiban. Ha én meg tudom oldani 12 órás meló mellett, akkor bárki. Csak kifogásokat találsz ki.
2017. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!