Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nemrég kezdtem el a. kondit!...

Nemrég kezdtem el a. kondit! 180 centi vagyok és 75. Az volna a kérdésem hogy elöbb érdemesebb lenne tömegelnem és utána szállkásítani? És tömegelésnél hány kilónál kellene megálnom?

Figyelt kérdés

#tömegelés #Edzés Konditerem
2017. máj. 11. 19:40
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
85-90 közé simán tömegelhetsz, lassan, nem sok zsír felhalmozásával.
2017. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most mennyi zsír van rajtad. Nem hiszem, hogy sok lenne, mert 180 centihez 75kg még nem sok. Tömegelj be lassan, 85kg-ig aztán meglátod, hogy mennyi a zsír. Utána pedig a te döntésed, hogy folytatod a tömegelést, vagy belekezdesz a szálkásításba. De ha ésszel tömegelsz, akkor nem jön fel sok zsír.
2017. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eloszor epits izmot, amirol le tudod pucolni a zsirt. Kezdj el lassan tomegelni, de ne kakaos csigaval, hanem tiszta kajaval. Igy nem megy rad sok zsir. 85-90 kiloig nyugodtan felmehetsz. 10 kilo is nagyon nagyon sokat fog szamitani. Utana gondolkozz dietan.
2017. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem októberben engedtek ki egy nagy épületből aminek ablakán rácsok vannak 7 jó utan, 73 kg voltam, 185centi kb. Ra kb egy honapjara kezdtem el edzeni, fokozatosan mindent betanultam egyre jobban. Jelenleg a súlyom 89kg de en amondó vagyok, hogy 95-100kg előtt felesleges szalkasitani ha nemvagy nagyon zsiros
2017. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, és mennyi abból a zsír?
2017. máj. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ;)
2017. máj. 12. 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Akad azért zsír is, nemtudom mennyi, jelenleg nem adatik meg a tökéletes etrendre úgyhogy ami hiányzik azt ossze vissua zabalassal.oldom meg, fo célom a legnagyobb izomtomegnoveles. Mellesleg a sárga pirulaban is írva volt, hogy amíg gyakorlatok nem mennek 100 fölött nemsok ertleme szalkasitani. Remélem segítettem ezekkel a kérdezőnek. Ez még nekem is lesz egy év biztos, 30kgal kezdtem a mellezest és a gugolast :D 20f
2017. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!