Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pumped Gabo hogy tud ilyen...

Pumped Gabo hogy tud ilyen jól kinézni szar kaja mellett?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire követitek nyomon a Pumpedék című sorozatot, de abba akárhányszor zabálni látom, mindig valami hülyeséget eszik, és ennek ellenére is szép szálkás fizikuma van. Spagetti, vagy chocapichoz hasonló csokis bogyókat amit tejbe szoktak tennni. Még volt ehhez hasonló, csak már nem emlékszem, hogy mit evett.
2017. máj. 16. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiatal még és hát a genetika.. Nekem sem kell túlságosan odafigyelni ahhoz, hogy szálkás maradjak. Napi egy szemét meg se kottyan.
2017. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én azért csodálkozom, mert az én szerencsétlen helyzetemből indulok ki. Ha kicsit is nem figyelek oda, már ott a +10kg zsír
2017. máj. 16. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetika. En meg hiaba eszek es eroltetem a kajat. Nagyon lassan jon a tomeg. Amugy szerintem most tiszta. Regebben kicsit jobban nezett ki. Amikor "befutott" tuti tolt valamit.
2017. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cortez70 ***** válasza:
Genetika és ha megy meg egy kis okosság is, akkor könnyű jobb format tartani szar kajaval is. Ennyi.
2017. máj. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+nem tudhatod, mi van a show mögött... lehet, hogy a sok tvnéző birkának eladott kép mögött egy totál inteligens ember áll, aki tisztán eszik...
2017. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Beszéltem vele, és mondta hogy soha nem próbált még semmit. Genetika.
2017. máj. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ja, akkor tuti így van.
2017. máj. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!