Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék izmosodni?...

Bella369 kérdése:

Hogyan tudnék izmosodni? (bővebben lent😢)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, 156 cm, 39 kg körül.

Szeretnék kicsit izmosabb lenni, feszesebb, formásabb. A legkritikusabb a fenekem, nagyjabol teljesen lapos. Szeretnék rá edzeni, de nem tudom igazából hogy kezdjek neki. Tudtok ajánlani konkrét edzést? Illetve ha valaki ért hozzá, akkor azt is megköszönném, ha megírnátok mennyi fehérjét, kalóriát, szénhidrátot és zsírt kéne ennem. Tudom, hogy erre vannak oldalak, de valahogy sehogy sem tudok reális ertéket ki kalkulálni.

Olyan edzésre lenne szükségem amitől semmiképpen sem fogyok. + Info, hogy vegetáriánus vagyok, igy ha tudtok ajánlani jó fehérje forrásokat számomra, azt is megköszönöm, mert húsok híján kicost nehezebb összeraknom az elegendő fehérjét. Nagyon szépen köszönök előre is minden segítséget!!!😊😊



2017. máj. 19. 17:54
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%

Heti 3 teljes testes sulyzos edzés kell és tömegnövelő étrend. Tehát minden edzés napon minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlat. Gyakorlatonként 3 munkasorozat. Sorozatonkent 8-10 ismétlés, akkora sulyokkal amivel az adott gyakorlatból ez megy.

Guggolas, fekvenyomas, evezés, vállból nyomás, bicepsz állva ruddal vagy egykezesekkel, tricepszre csigás letolás vagy fekve homlokra engedés, haspres, vadlizas.

Neked kell napi kb 70-80g fehérje, 40g zsír és annyi ch hogy tudj izmosodni, kalória pluszban legyél. Van akinél ez pl 3g x ttkg szénhidrát (ch), es van akinek kell 4-5g x ttkg ch is. Előre ezt nem tudni.

Fehérje neked mivel nem vegan vagy: tojás, turo, szoja, tapkiegek (tejsavo protein, tojasprotein, rizsprotein , stb)

2017. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!