Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tanuljak meg egyenesen...

Hogyan tanuljak meg egyenesen állni?

Figyelt kérdés
Olyan hü lye tartásom van, hogy a vállam előreesik, a hasam meg kidülled. pedig nem is vagyok kövér, de így mindenki azt hiszi, hogy pocakom van. Ha meg kihúzom magam,olyan, mintha feszítenék. Az edzés javíthat eszen?
2017. máj. 25. 08:45
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
39%
Javít rajta az edzés, mivel minden izom fejlődik, erősödik vele ha rendes szabad súlyos edzésre alapozol, nem gépekre. Meg inkább húzd ki magad akkor is ha kicsit feszítésnek tűnik neked.
2017. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a tartásom, inkább feszíts. Azért tűnik feszítésnek, mert sem Te, sem az ismerőseid nem szokták meg tőled. A súlyzós edzés nem teljesen kompenzál, de hasznos. + rengeteg nyújtás! Vágj bele.

Valamint csinálj tartásjavító gyógytornát, gerinctornát is, youtube tele van jó gyakorlatokkal.

2017. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Youtube on van egy csomó hasznos videó.. én pl legfőkkép Athlean-x csatornát nézem.. (angol) de elég jol mutatja és magyarázza a dolgokat. van videója az előre esett vállakról, mi okozza, hogy lehet rajta segíteni stb...
2017. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az előre eső vállaidra: https://www.youtube.com/watch?v=l2VQ_WZ8Bto


ez meg a "pocakodra" : https://www.youtube.com/watch?v=K-CrEi0ymMg


meg van egy csomó jónak tűnő video.. de majd elmondják a hozzá értők hogy tényleg jók e vagy csak "parasztvakítás"

2017. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!