Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mell-hát-váll ; Láb -kar...

Mell-hát-váll ; Láb -kar helyett mell-hát-kar; Láb - váll?

Figyelt kérdés
ABA-BAB rendszerben menne. Így is jó lehet a felosztás? Van,aki próbálta esetleg? Eddig,közel egy évig teljes testes tervet csináltam,de mostanában kezd sok lenni,időm is kevesebb lett,a munkám pedig több,ezért gondoltam 2 felé osztani. Köszönöm a válaszokat előre is!

#edzésterv #kétfelé osztott #nemakarokleteperniegybikát se
2017. máj. 25. 11:22
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Így is jó, ha karra nem sok sorozat megy.
2017. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi jó lehet bármivel... úgyis fogod látni ha semmit nem fejlődsz.
2017. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

5 sorozatra gondoltam,ami a kart illeti.


#2: Igen,épp ez az,hogy amíg az ember keresi a legmegfelelőbb edzéstervet, az nem kidobott idő? Elvileg egy kicsit minden felosztással lehet fejlődni,csak nem biztos,h optimálisan,nem?


Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 26. 07:46
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Így van, minden felosztassal tudsz fejlődni, de ki kell tapasztalni, hogy neked mi a legjobb. Sok sikert.
2017. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Bocs Cortez, telorol vagyok,es véletlenül a kéket nyomtam a zöld helyett,nem tudom h kell visszacsinálni :-\

2017. máj. 26. 14:59
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem gond. :)
2017. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!