Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 183cm 80kg vagyok! Mit ajánlotok?

183cm 80kg vagyok! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gynecomastiám van, most fognak műteni rá 2 hét múlva! Viszonylag vékony végtagjaim vannak, emellé úszógumi,és a mell (még 2 hétig).


Milyen mozgást ajánlotok? Természetesen erősítem az egész testem, és diétázom!


Úszógumit hogy tudom leghatékonyabban ledobni?


19F


2017. máj. 25. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Diéta + "kardio".

Hogy értsd. zsírból nem lesz izom. Az teljesen más szövet nem alakul át egyik sem a másikká. Ha nekiállnál arra a régióra edzeni, amin változtatni szeretnél akkor ugyan izmos lenne, ám a felette lévő zsírréteg elfedné, tehát nem látszódna az eredmény, sőt inkább még nagyobb lenne a kontraszt, hiszen a megnövekedett izom csak még kijjebb tolná a felette lévő zsírréteget.

Szóval diéta és kardió. A kardió mozgás tartson kb fél órán át, és törekedj a változatlanul közepes intenzitásra. Tehát mondjuk lassú kocogás. Zihálás vagy épp ásítozás nélkül. A többi okosság majd jöhet később.

2017. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem kéb egyből kés aká feküdni. Nem igazi gynod van amit hormonális probléna okoz, hanem egyszerűn skinny fat vagy. Normális étrend és edzés helyre rakná csak hosszabb idő, meg nem olyan kényelmes mint a műtét.
2017. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy a zsírból akarok izmot csinálni...

De az erősítés rám fér. (szerintem)


A gynom pedig látta a doki, és 12 éves korom óta megvan, a jobb oldali 6cm! átmérőjű kb, a bal oldali 3-4. És nem zsír, hanem GYNO! Amire aztán edzhetek...

2017. máj. 25. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Bicepszre, tricepszre kezdj el rendesen súlyzózni. Húzódzkodást nem tudom, ajánljam-e, mert mellizmot is csinál (nem olyan csúcsosat), de főleg a hátad deltásítja ki! Ami azt jelenti, hogy ugyanezzel a súllyal nem kéne, hogy felesleg legyen rajtad. Az úszógumit meg valami izzasztó munka a nyári melegben: talicskázás, betonozás, vagy futás, kerékpár hegymenetben pillanatok alatt eltünteti. Annyira nem lehetsz dagi szerintem, hogy diétáznod kéne. Bár lehet, hogyha keskeny a vállad, akkor mégis. Csak mert én is 182 cm 79 kg vagyok, és oké, van nekem is egy minimális úszógumim, de nem vészes.
2017. máj. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!