Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőterembe járhatok 13 évesen?

Edzőterembe járhatok 13 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretnék edzőterembe járni,és megengedett ( márminthogy a tulajdonos beenged). Szerintetek nem korai ebben a korban? Nem csinálnék túl kemény ( 50kg-os) edzéseket. Esetleg olyan 20kg tolnék lábbal meg ilyenek. Nem ártana meg?

2017. máj. 30. 20:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát mint mondtam már nagyon unom ezt az otthon edzést. Edzőterembe nem a 50 kg súlyokkal edzenék,nyugi. Inkább használnám szívesen a hasra való gépeket,meg némi comb és hát edző gépet. A karommal sem bírnék olyan sok súlyt felemelni.
2017. jún. 3. 20:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Rendben,csinálj,amit szeretnél.Én viszont még egyszer elmondom,hogy pénzkidobás.
2017. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne pénzkidobás? Szerintem sokkal jobb mikor nem egyedül, hanem több ember között edzesz és kipróbálhatsz különböző gépeket :) De hát mindegy is,te így gondolod. En kicsit máshogy.. Ott motivál a többi ember, és rengeteg gép van amivel megtudok dolgozni olyan izmokat amiket otthoni gyakorlatokkal nem igazán...
2017. jún. 4. 10:27
 14/15 anonim ***** válasza:
13 évesen milyen izmot nem tudsz megedzeni saját tetsúllyal? Ne fárassz már. A motiváció szótól meg már hányni tudnék annyira elcsépelt. Felesleges terembe menned, majd ha idősebb leszel. Addig keress valami jó sportot magadnak, meg edz saját testsúllyal.
2017. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sportolok, rendes edzéseim vannak! Tudod mit mindegy, én már unom a saját súllyal edzést. És különben is annyira tetszenek az edzőtermek hogy már muszáj kipróbálnom,ha meg nem fog tetszeni hát nem megyek többet.
2017. jún. 4. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!