Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri beiratkozni egy edzőter...

Megéri beiratkozni egy edzőterembe?

Figyelt kérdés
nagyon fontolgatom hogy elmenjek e. nem igazán ismerem a gépeket meg még olyan helyet se nagyon találtam ami árban megfelelne, de leginkább az zavar hogy nem tudom hatásos lesz e.pár éve már nem sportolok semmit mert meguntam hogy nem látszik rajtam. de nagyon hiányzik a mozgás és az érdekelne hogy mennyi ideig kell odajárni hogy lássam a hatását?
2017. máj. 29. 16:14
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem is a gépekre kell alapozni, inkább a szabad sulyokra. De jó lenne ha valaki megmutatna a technikát. Guggolas, fekvenyomas, mellről nyomás, evezés, bicepsz állva, csigás letolás, hasprés, vádli. Kb ilyen terv kell neked, teljes testes, heti 3-szor. 3 sorozat gyakorlatonkent. Jó etrenddel pár hónap alatt is látszik, de egy jó forma az több idő.
2017. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek Cortezzel. Bár általában, ha ez az első kérdés, hogy mennyi idő alatt látszik, akkor hamar ki tud fulladni a lelkesedés. Nincs ezzel gond, én is vagy 5-6-szor kezdtem el edzeni életemben. :) 30 évesen jutottam el odáig, hogy meglett hozzá a kitartásom. Csak sajnos ilyenkor már nem lehet csodákat művelni, ha az ember az első 30 év nagy részét ülve töltötte, és nem szerencsés alkat.
2017. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) és tudnátok jó edzőtermeket mondani, lehetőleg a 13. kerületben ?
2017. máj. 30. 14:34
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Mecca, gym office.
2017. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!