Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tüntessem el a hatalmas...

Hogyan tüntessem el a hatalmasra hízott alsótestemről a zsírt?

Figyelt kérdés
Férfi létemre nagyon nagy a fenekem és a combom. Próbálkoztam már változtatni az étrendemen, de csak a felsőtestemen értem el változást. Onnan fogytam, de az alsótestemen lévő zsírréteg meg se mozdult. Komoly bántásokat is kapok a testem miatt, többen javasolták, hogy próbáljam meg a súlyzós edzéseket. Tudna valaki ilyen testalkatra való diétát vagy (kezdőknek való) edzéstervet javasolni nekem?

2017. jún. 17. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:
2017. jún. 17. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Fogyj le, máshogy tényleg nem lehet eltüntetni a zsírt. Sajnos nincs olyan hogy most csak az adott helyről fogysz.
2017. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Kerékpározz sokat, az leginkább az alsó testrészt dolgoztatja meg, és az ízületeket is kíméli. És diétázz is. Kenyeret, tésztát egyáltalán ne egyél, és cukor helyett inkább édesítőszert használj, a többit pedig felezd meg és pótold gyümölccsel, zöldséggel.
2017. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Diéta + sport, életmódváltás.... így érhetsz el eredményt.

Kezdetben járj el konditerembe, ott egy edző segítségével elindulhatsz, utána már magadtól is tudod csinálni.

Amugy lehet kocogni, biciklizni, úszni, bármilyen kardio edzést végezni.

Ha kombinálod súlyzós edzesekkel, mégjobb.

2017. jún. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem tudod irányítani hogy honnan fogyj. Ez genetika mindenkinél, hogy honnan milyen ütemben tud zsírt leadni. További diéta és edzés kell és majd lemegy az óhajtott helytől is. Ennyi.
2017. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással.
2017. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!