Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennek az otthoni edzésnek...

Polgarjeno kérdése:

Ennek az otthoni edzésnek lesz valamilyen eredménye?

Figyelt kérdés

18/f Mostanába elkezdtem súlyzózni minden nap. 2db egykezes súlyzót használok. (8-8 kilós)

Általában ezeket a gyakorlatokat csinálom egy nap (előre bocsi, nem tudom a nevüket mindnek):

Bicepsz állva váltott karral (15-15db)

A koncentrált bicepszgyakorlat (15-15db)

Mikor egy kézzel kitolom a fejem felé a súlyzót (20-20)

Hátsó fekvőtámasz (30db)

Sima fekvőtámasz (20db)

Alkaredzésnek Csuklóbehúzás (15-15db)

Vállerősítésnek oldalra felemelem a súlyzót (10-10db)


Szerintetek ez kevés, vagy ha ezt rendszeresen minden nap csinálom, fog látszódni a fejlődés? Esetleg csináljak többet a gyakorlatokból, vagy gyakrabban, és ne csak 1x egy nap?



2017. jún. 19. 21:37
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
Teljestest edzés nézz utána vagy fegyencedzés
2017. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Jó ez, csak kicsit kevés. Csináld meg ezt kb 3* egymás után illetve rakj bele még mondjuk egy vállból nyomást a két egykezessel illetve egy szűk fekvőtámaszt is.

Ha jól variálod akkor akár egymás után, pihi nélkül végig tudod zongorázni ezeket a gyakorlatokat. Aztán pihi néhány perc és mehet megint.

Aztán ha rákapsz az ízére úgy is leesz a kondiba a fene, ahol már azért nem árt majd lábra is edzeni. ;) De otthon meg ez meg az miatt értem én hogy ahhoz nincs kedv. Nekem sem volt, meg senkinek szinte

2017. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Alap izomzat felépítéséhez nem rossz, de ha komolyabbat akarsz, akkor ez szerintem is kevés lesz..főleg a válledzés...de pl nézd meg ezt a videót, pont 8 kilós kézisúllyal, brutál jó válledzést lehet csinálni:

[link] ebből 3-4 kört :)

Melledzésnek is itt egy köredzés, mondjuk ehhez kellene dönthető pad is:

[link]

Aztán lehet még ilyeneket kitalálni otthonra, ezek már szerintem teljes értékű edzésnek számítanak.. a hátad se hanyagold el,meg heti legalább 1x iktass be egy hasazást is..

2017. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A váltott bicepszből. 14et vagy 16ot csinálj, mert így egyik oldalra többet dolgozol. Válthatod, hogy szériánként melyik karral indítasz, de egyszerűbb a páros ismétlésszám váltott gyakorlatnál :)
2017. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cortez70 ***** válasza:
73%
Szar az egész. Eleve mindenre kellene edzeni és nem ilyen nokedli súllyal amivel bírsz csinálni húszat is. Az már nem sokat ér izomnövekedés szempontjából!
2017. jún. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!