Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolástól csak a combom...

Guggolástól csak a combom első részében van izomláz, miért? A fenekemben miért nincs?

Figyelt kérdés

26/N vagyok, és súllyal guggolok,most épp 18 kg + rúd.

A gyakorlatot szabályosan végzem, a fenekem megfeszítem, mégsem érzek izomlázat ott, csak a combom első részén.

Természetesen a kerek popsi a cél.

Amikor nyújtok, akkor viszont érzem, hogy dolgoztam a fenekemre is.


2017. jún. 20. 11:07
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
69%
Attól még terhelést kap a farizom és fejlődik. Nem kell izomlaz a fejlődéshez.
2017. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az izomláz a mikrosérülések begyulladása, örülj neki, hogy neked nincs mindenhol.
2017. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jún. 20. 11:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges izomláz, de ha biztosra akarsz menni végezhetsz merevlábas felhúzást.
2017. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz izomláz hogy fejlődjön

De ha zavar hogy nincs izomláz akkor csinálj boglar gugolast (azt hiszem így nevezik) vagy terpesz guggolast úgy hogy a kezeidet magad elé engeded és fogsz sulyt a kezedbe és úgy guggolgatsz de csak annyira hogy vízszintesen legyen a combos

Vagy legyel negykezlab és emelkesd a lábad felfelé ,vagy csipoemeles,teremben van ilyen gép amivel úgymond hátrarugsz

2017. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Kitöréseket csináltam (súllyal), na attól már van izomláz a fenekemben, és a belső combomban is... :D


Csak azért aggódtam kicsit, mert nem az lenne az elsődleges cél, hogy combra dolgozzak, és úgy tudom, a guggolás a farizmot is erősíti.

2017. jún. 21. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén nő vagyok, én is inkább a combfeszítőben érzem a guggolást, csípőemelést szoktam mellé végezni súllyal, nah, azt tutira érezni fogod a fenekedben! (A csípőemelést nem csak rúddal lehet, hanem sokkal kényelmesebb pl. combfeszítő gépen úgy beállítani, hogy aláférj, és nagyobb súllyal tudod végezni, kényelmesebb is.)
2017. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!