Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem sok ennyi kiegészítő...

Nem sok ennyi kiegészítő gyakorlat?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb erőemelő edzésterve

[link]

Nem probléma,ha a merevlábas felhúzást elhagyom?A jó reggelt helyett meg helyből felvételt akarok berakni.

És szerintetek naturálként jó edzésterv lenne e ez?



2017. jún. 21. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a merevlábas felhúzást kár kihagyni.
2017. jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?Az nem is hátra megy
2017. jún. 22. 00:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez direkt a felhúzás megtámogatására kitalált edzése. És képzeld a felhúzásnál nem csak a hátra van szükség. De te ne akarjál úgy edzenu, mint Ed Coan, mert közöd nincs semmihez.
2017. jún. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne semmi közöm,nem versenyeznék :P
2017. jún. 22. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy tud valaki úgy versenyezni, hogy azt hiszi a felhúzásra, hogy ez csak egy hát gyakorlat? Hogyan nem látja át a koncepciót ebben a programban? Hogyan képzeli, hogy neki úgy kell edzeni mint Ed Coan? Nem értelek komolyan.
2017. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lábból indítod és hátból húzod

Lábra ott a guggolás.Nem ettől a pár sorozat merevlábas húzástól lesz erős lábam.Meg akkor azt csinálhatnám lábedzésen is.A Szuli szerint pl.elég egy gyakorlat egy izomcsoportra.Szerintem kicsit sok ez naturálban.

2017. jún. 22. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mond már meg nekem virágszálam ha kifejezetten a testépítő része érdekel ezeknek a gyakorlatoknak, hogy jön Ed Coan a képbe? Ha meg erőemelésbe versenyzel akkor amit leírtál annak semmi jelentősége.
2017. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég egy gyakorlat testépítés szempontjából, de nem az számít hogy 1 vagy 5 gyakorlatot csinálsz egy izomcsoportra hanem, a sorozatszám.
2017. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam,hogy a testépítés érdekel.Nagyobbat húznék akkor,ha csinálnám a merevlábas felhúzást is?

Régebben szoktam csinálni ilyen merevlábas felhúzást,meg más kiegészítőket,de semmi pluszt nem adtak

2017. jún. 22. 13:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Naturálban amúgy nincs sok különbség a testépítés meg az erőemelés közt.
2017. jún. 22. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!