Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdprobléma miatt nem megy a...

Térdprobléma miatt nem megy a nagy súlyos guggolás, jó helyette ha lábtolózok? Milyen kiegészítő gyakorlat kellene még mellé?

Figyelt kérdés
Guggolás csak kisebb súllyal megy, ha nagyobb a súly, akkor kattog a térdem (ugyanez van kitörésnél is). Nem a végrehajtás módjával van baj, mert személyi edzőt segítségét is kértem. Viszont lábtolónál nincs fájdalom és kattogás, de tudom, hogy ez messze elmarad a guggolás hatékonyságától...

2016. szept. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz a lábtoló, csak mellette legyen felhúzás is, hogy a gerincmerevítő izmaid is erősek legyenek.
2016. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bolgár guggolást próbáltad már?


[link]

2016. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

statikus gugolás, nekem is vannak ilyen gondjaim

mondjuk nekem a lábtolónál rosszabb mint a gugolásnál

2016. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket! Felhúzás mindenképpen megy majd, bolgár guggolást sajnos csak jó térdem bírja, a rosszabb nem... Statikus guggolást szoktam időnként csinálni, egy fokkal talán jobb nekem mint a sima guggolás.

A lábtolónál egyébként mindig szélesebb terpeszt használok, mert így tudom úgy végezni a gyakorlatot, hogy a térdem ne menjen a lábfej elé.

2016. szept. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!