Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám a hasam alján...

Hogyan tudnám a hasam alján levő kis felesleget leadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, rendszeresen sportolok mint atléta. Itthon is szoktam edzeni, így teljesen meg vagyok elégedve alapjáraton az alakommal. Sok hasizomgyakorlatot végzek, ez kétnaponta olyan fél órát vesz igénybe, különböző youtubeos edzésvideók segítségével. Így a hasam is kifejezetten lapos és izos, azonban az alhasamnál van egy minimális zsírréteg amit sehogy nem tudok ledolgozni. Van erre bármilyen külön gyakorlat? Ha ez még számít 163 cm, és 49 kg vagyok.



2017. jún. 27. 15:48
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nincs helyileg ható zsírégető gyakorlat. Nem tudod gyakorlatokkal sem szabályozni, hogy honnan fogyj. Ez genetika, hogy ki honnan milyen ütemben ad le zsírt.
2017. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!