Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen melegben, mikor sokkal...

Ilyen melegben, mikor sokkal jobban izzadunk, több kalóriát is égetübk el edzéssel?

Figyelt kérdés
Ma volt egy 2 órás láb-váll edzésem,de már edzés felénél úgy néztem ki,mint aki ruhában belement a medencébe

2017. jún. 28. 20:47
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
sose értettem minek 2 órát edzeni.... igen! de igyál több vizet akkor
2017. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert muszáj.2 óra mire végzek.És tele van a pólóm fehér darabokkal,gondolom a só is kijött az izzadtsággal.
2017. jún. 28. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Miafasz


Mellesleg nem fogysz tőle többet, csak azt amit kiizzadsz de az meg víz és nem zsír, szóval nem segít rajtad.

2017. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fehér darabok? só? Ezt sose értettem, én életemben nem láttam a szememmel hogy sót izzadnék.
2017. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom.Anyám mondta,hogy kiizadtam a sót.De a szaga is sós

Tömegelek,szóval nem fogyni akarok

2017. jún. 28. 21:23
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem egetsz több kalóriát, csak több vizet vesztesz.
2017. jún. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze az izzadásnak a kalória elégetéshez... Ha így működne a dolog, akkor az emberek nem edzenének, hanem szaunába járnának fogyni...
2017. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de hátha valaki belefut :-)


Igen, az izzadtság sós. Ha megnyalod a szád körüli részt, miután megizzadtál, érezni is fogod (ha bekented előtte az arcod naptejjel, akkor ne próbáld ki, a naptej nagyon keserű). Ezért is van a különböző sportitalokban só, ha nagyon sokat izzad az ember, akkor sóból is hiány léphet fel. Meg a többi ásványi anyagból, ami szintén kijön az izzadtsággal együtt, de a só szokott lenni a kritikus.


Nagy melegben kicsivel több energiát használsz fel edzés közben, mintha ideális körülmények között edzenél. De szerintem nem éri meg csak emiatt befűteni az edzőtermet, mert a túlmelegedés kivédése miatt tiltakozik a szervezet, és nem enged olyan nagy teljesítménnyel dolgozni.

2018. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!