Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék utána olvasni,...

Hol tudnék utána olvasni, hogy miket egyek, ha izmot, tömeget akarok növelni?

Figyelt kérdés

Terhesség utáni, cingár, sosem sportolt testemet szeretném formálni. Úszok, de az nem latszik.

Elsősorban comb és fenék, lóg rajtam a gatya, annyira nem töltöm ki, közben meg 7 kg rajtam maradt terhesség óta, de nem látom hol tárolom :)


2017. jún. 29. 11:27
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Google: alapismeretek. Első találat.
2017. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk tiszta étkezés megfelelő kalóriatöbblettel és megfelelő fehérjebevitellel. Ez utóbbi 2 kötelező, de jobb, ha jó étrended van s nem vackokat eszel.
2017. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Néztem étrendeket. Eléggé rizs, csirke, zabpehely központú. Én főzök itthon, változatosan és egészségesen. PL félkész nincs. Sok zöldséget eszünk. De húsból sok a diszno. Tészta ritkán van, csak teljes kiorlesu kenyér, van h én sütöm. Nekem ez az egészséges étkezés.

Namost akkor ezek nem jók, külön főzzek magamra? 10 hónapos mellett tuti nem fog menni. Vagy eztán csak csirkét eszünk rizzsel :)

Hiznom talán sokat nem is kéne, csak a lottyet testemből kéne feszes. Annyira távol állt tőlem eddig h fehérjéket és chkat számoljak, hogy lehet kéne találnom valakit aki legalább az elején útba igazít. Személyi edző tud ebben segíteni?

2017. jún. 29. 21:21
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Jól azok a kaják is amiket írtál. Lényeg, hogy meglegyen a napi makróbevitel. Egyáltalán nem nehéz számolni, mivel a neten találsz rengeteg kalória és tápanyag táblázatot. Amúgy edző tud ebben segiteni, de nem rakéta tudomány.
2017. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!