Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem szeretnek étrendre 100%...

Nem szeretnek étrendre 100% figyelni szeretek azt enni amit csak akarok ha bekoxolok igy is fogok növekedni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van elég fehérje meg kcal, akkor igen, ha nincs, akkor koxal se leszel izmos.
2017. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kox csak annyi hogy több tápanyag jut az izmaidba.Ha koxolsz épp hogy többet jobban kéne enned.De hidd el nem éri meg ha nem versenyzel.(bocs ha valamit rosszul írtam vagy másra válaszoltam , nekem ez a kérdés eléggé értelmetlen megfogalmazás)
2017. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragúdj kedves Kérdező, de te is egy kis hül ye vagy, mint az emberek többsége. Herótom van már attól, hogy kevés kivétellel mindenki azt hiszi, hogy a szteroidoktól nő az ember. A szteroidok csak egy kis löketet adnak, gyorsabb lesz az izomregeneráció, több tápanyag épül be az izmokba. Ilyenkor sokkal intenzívebb edzés kell, és a kaja nem 100% kell legyen, hanem 1000%. Meg még tudnám sorolni oldalakon keresztül az okokat, de csináld, ha akarod,a Te döntésed, a Te életed.
2017. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha így is megvan egy bizonyos tápanyag mennyiseg akkor fejlodsz koxal. De ha már valaki koxol akkor érdemes rendesen enni, hogy kihozza a legtöbbet a dologból. Ha már mérgezed magad.
2017. júl. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!