Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valami nem stimmel, Szálkásítás?

Valami nem stimmel, Szálkásítás?

Figyelt kérdés

Üdv.Kb 7 hete szálkásítok,91 kg-ról lementem 85,5-re,már kezd is kerekedni a mellem is,lassan de jönnek elő a kockák is meg az erek is,de mintha az elmúlt két hétben megállt volna a zsír vesztés.már nagyon kezdek belefáradni.7 hete 2 féle kaját eszek:

A nap: Egy egész csirkemell(500-600g) kókuszzsíron grillezve fűszerkeverékkel,(köretnek lecsó vagy spenót),3 adag fehérje,5 dl tojásfehérje lé, ch: 60g zabpehely 300g tk kenyér (napi 10 óra fizikai munka mellett szinte ez semmi,egész nap éhségérzetem van)

B nap: 10tojásból rántotta kókuszzsírral sütve(6 fehérje+4 egész tojás)5 dl tojásfehérjelé,3 adag fehérje,3 főtt tojás,20 dkg csirkemell szalámi,paradicsom,ch ugyanaz.

1 héten 5 A nap és 2 B nap van.


szerintem még olyan 3-4kg zsírtól kellene megszabadulnom.arra gondoltam,hogy még elveszek a zsírbevitelből,tehét a grillezés helyett inkább párolom a csirkemellet,illetve a kókuszzsír helyett 0 kalóriás olajspray-vel sütnék.Ettem már párolt csirkemellet,hányinger az egész,de ha ez segít akkor nem érdekel,szerintetek?


hmb 8g,glutamin 15g,bcaa 20g,multivitamin,b komplex,4g l-carnitin,4 g termogén zsírégető megy kiekészítőkből naponta.


ja,semmi cukrot nem eszek,egyedül a fűszerkeverékben van



2017. júl. 6. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

MIa kérdés? Hogy siváran egyél-e? Ez a te dolgod.

Én deficitben fogyok, mint mindenki, szóval én inkább jókat eszem és jól is lakom, pedig nekem aztán nem nagy a kalóriaigényem, se valamirevaló izom, se aktivitás, örülök, hogy legalább az anyagcserém nem lassú.

Nekem is semmi lenne az A napod, nem mindenkit laktat a kenyér. Nekem több zsír kell, a fehérje ugye eleve jól laktat s ott be kell vinni, amennyit kell, nincs nagy mozgástér. De azsem mindegy, hogyan osztod el azételt. Ezek a jóllakásra vonatkoznak, hisz a fogyás szempontjából a deficit számít.

A zsírból maradnia kell minimum 0.5g/ttkg-nak, esszenciális tápanyag... De ha csökkented, még éhesebb leszel, bizonyára... Én tuti emelném a szénnhidrát rovására, mert jobb ötletem nincs, rostosan, zöldségesen eszel, sok fehérjét, ezekkel már nem sokat lehet tenni (max. emelni a zöldséget, biztos van, akinek az is bejön).

2017. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,kérdésem röviden hogy túl sok zsírt eszek talán?kókuszzsírból és tojásból szépen összejön a zsír,plusz még zabpehelyben is van azért..
2017. júl. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!