Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükséges lenne egy valóban...

Szükséges lenne egy valóban olcsó étrend?

Figyelt kérdés

185 cm és 70 kg vagyok, testzsírom 13% lehet nagyjából. Már csináltam pár minta étrendet, de havonta mindegyik 30 ezret üti, javarészt csirke-rizs meg persze zöldség van benne.

Kíváncsi lennék rá olcsóbban, hogyan viteleznétek ki, hogy meglegyen a szükséges tápanyagbevitel.


Előre is köszönöm a segítséget!


2017. júl. 10. 13:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Neked étrendedbe be van iktatva? Rosttartalma miatt gondolom, napi 150-200 grammnál többet nagyon nem lehet fogyasztani.
2017. júl. 11. 13:40
 12/14 anonim ***** válasza:
Nincs, én inkább húspárti vagyok. Elvileg pár hét folyamatos fogyasztás után hozzászokik az ember a magasabb rostbevitelhez.
2017. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi a baj a magas rostbevitellel ?
2017. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mekkora lehet a valóság alapja, állítólag a kalcium felszívódását gátolja.

Megadtak egy ajánlott napi bevitelt (20-40g), de már nem tértek ki rá, mi számít túlzott fogyasztásnak.

2017. júl. 12. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!