Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyök sérülés után hogyan...

Könyök sérülés után hogyan kezdjek neki újra?

Figyelt kérdés
küzdősportoltam és edzettem, jó szálkás alkatom volt és állóképességem, de a múlt nyáron túlerőltettem és szeptembertől fájni kezdett a könyököm, az orvos azt mondta, hogy tenisz könyököm van és pihentessem. Február környékén még éreztem a kezemben amikor cipeltem valami nehezet, de mostanra már elmúlt. Elkezdtem fekvőzni és húzódzkodni, csak néhányat több szériában, 10-es ismétlés szám alatt. Egészen megy, csak néha érzem utána egy kicsit. Hogyan folytassam tovább? Venni szeretnék majd kézi súlyzókat és itthon edzeni, de előtte még meg szeretném erősíteni a könyökömet, hogy utána menjen a súlyzós edzés és ne legyen újra sérülés. Mit ajánlottok? A nyáron meg tudom annyira erősíteni az ízületet, hogy ősszel már tudjak súlyzózni?

2017. júl. 11. 19:05
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
Jó kérdés. Ha rájöttél, írd meg mert én is ezzel küzdök. Most a Scitec Curcuminoids csodaszert próbálom, halottnak a csók, de van akinek állítólag bevált. Amúgy meg sportorvost látogasd meg.
2017. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okosabban kezdj neki, mint a sérülés előtt
2017. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!