Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin, aminosav, zsírégető,...

Kreatin, aminosav, zsírégető, fehérjepor mennyire károsak ezek?

Figyelt kérdés

Barátom egyszerre szedi ezt mind. Nagyon nem tetszik nem is érdekel hogy van egy mini pocakja, utána olvastam hogy persze illegálisak de ha így mind egyszerre szedi ezeket?


Mondtam hagyja abba legalabb a zsírégetőt, de nem akarja azt mondta ez az első és utolsó doboz ha ennyire nem akarom hogy szedje, de nem akarja kidobni mer drága volt. Egy doboz mennyire lehet ártalmas?


Írjon az aki ért hozzá mer ilyen miatt kell veszekedni .. mert féltem :(


Amúgy edz rendesen ezek mellett.

20 éves a barátom.


2017. júl. 12. 10:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
elírtam Legálisak ! :D
2017. júl. 12. 10:40
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire sem káros.
2017. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A zsírégető se?

Szerintem ez olyan természetellenes dolog.. nem lehet valami egészséges ha ilyentől képes fogyni az ember, nem?

Azt mondta, L carnitine coffein meg zöld tea kivonatot tartalmaz.

2017. júl. 12. 10:54
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem káros, egyedül akkor ha túllépi vele a napi megadott mennyiséget, így is csak a koffein miatt. Ezek egyike se mesterséges anyag.
2017. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%
Ha túlléped az adagot a vitamintól is bajod lehet, de azért ne koxolj:D
2017. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Még azt hozzáteszem,hogy ezeket mindet én is használom, és semmi kárt nem tettek bennem. Ezek nem csodaszerek, csak táplálék kiegészítők. Mindet be lehet vinni "rendes" szilárd kajákból. Az aminósavaknak mondjuk nem sok hasznát láttam, azt fölösleges megvenni, ártani az sem árt. A többi az mind hasznos.

A zsírégetőhöz még annyit, bár gondolom nem hülye a barátod, de arra figyelni kell, hogy másból már ne nagyon vigyen be koffeint.

2017. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem tudom hogy tudja e de majd akkor mondom neki.

Nem kávézik néha iszik egy colát. Mást meg szerintem nem szed amibe lenne koffein.


Zsírégetőt is szedsz?

2017. júl. 12. 11:20
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha koxolna már nem lennék vele, hiába szeretem őt.
2017. júl. 12. 11:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen, azt is, ráadásul ugyanezekkel a hatóanyagokkal (biotech brutal blade) még egy fél doboznyit használtam belőle, és semmi negatív hatás, sőtt meglepően jól működik, persze normális étrend és edzőterem mellett. Ezek nélkül az összes kiegészítő felesleges pénzkidobás. Nem fog egyikse felpumpálni az izmaidat,ami egy népszerű tévhit, és a zsírégetőse használ önmagába semmit.
2017. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Érthető amúgy, hogy aggódsz miatta,a média nagy szeretettel állítja be ezeket a KIEGÉSZÍTŐKET szteroidként, vagy "fujtatóporként", és ez szerintem szánalmas. Ezek miatt ne veszekedj a barátoddal. Biztos megnyugtat a tény, hogy ha jól tudom, a bébiételek után a táplálékkiegészítőket ellenőrzik a legjobban.
2017. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!